Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha megkérdezi az orvos a...

Ha megkérdezi az orvos a végén, hogy van kérdés, akkor miket szoktatok kèrdezni?

Figyelt kérdés

Nekem eddig szinte teljesen “tökéletes” a terhességem, ha valamilyen kérdés felmerül bennem, általában kismamás csoportban témaként megtalálom, vagy itt is..esetleg a babás appról tájékozódom.

Nem görcsöltem, nem véreztem, energikus voltam..stb.

Általában kérdéseim nincsenek, emiatt kellemetlenül is érzem magam. ( következő vizsgálatról , illetve hogy babával minden rendben, ezeket nyilván megkérdezem)

Van egy kismama ismerősöm, 1,5hónap különbség van közöttünk, de ő már a szoptatásról,fürdetésről mindenről kérdez a védőnőnél, teljesen kiborítja. ( állítása szerint ).


Ti miket kérdeztek?


2021. szept. 7. 22:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Terhesség Végén kérdeztem hogy mikor induljak ha pl elfolyik a magzatviz, vagy ha beindulna a buli, hivhatom őt akár az éjszaka közepén is, menjek be és bentről hívják majd ők vagy én hivjam mielőtt a kórházba indulunk... De ezek a végén voltak izgalmasak elotte max annyit kérdeztem h mennyi kemenyedes normális
2021. szept. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!