Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Magánrendelésre jároktól...

Magánrendelésre jároktól szeretném megkerdezni hogy az orvos figyel a betegeire? Tehát alapos, nem veszi a dolgot félválról, segít a problémát orvosolni kivizsgál rendesen és megprobal mindent elkovetni amit az orvos tudomany megenged számára?

Figyelt kérdés

Azért irom ezt mert 2 nőgyógyasz, 1 endokrin nogyogyasz és egy endokriniologusnál is jártam màr a problémámmal akkor még tulsulyosan. Mindegyik azt mondta fogyjak le és sikerulni fog teherbeesésem. Azóta sikerült lefogynom a baba még nem sikerült. Viszont azt kell mondanom hogy azert igazuk volt a fogyassal kapcsolatban azóta testileg lelkileg jobban vagyok.

Arra szeretnèk kijukadni hogy nem volt semilyen kezelésem, de még csak vissza se kellett hozzájuk mennem. Arról nem is beszélek hogy mindehol olvasom hogy ilyen olyan gyogyszeres kezelessel kezelnek masokat. Pl closty stb..

Most mit tegyek félek hogy elmegyek egy masik orvoshoz es ugyan azt fogja mondani mint a tobbi. Mintha csak le akarnának rázni csak. Inzulinrezisztens vagyok de 2018 óta senki meg.sem nézte hogy javul e vagy sem. Szeretnék elmenni mostmár magánorvoshoz.


2020. febr. 19. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
A magánorvos figyelmesebb, mert fizetsz neki, így hajlandó is dolgozni. A TB szinte semmit se fizet, akkor minek strapálná magát.
2020. febr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Eg és föld. Sajnos, ha igazi ellátást akarsz, magánorvos kell.
2020. febr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én terhesgondozásra jártam magánhoz, de teljesen feleslegesen. Az ég világon semmit nem mondott vagy magyarázott el, szülés közben sem tudtam mi történik
2020. febr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én magánba járok, változó.


Nőgyógyásznál Tahy doktor a legjobb, akinél eddig voltam, ha kérdezel magyaráz és egyszer akkor is végighallgatott, mikor épp szüléshez “riasztották”, a keze pedig varázslatos, úgy felrakta a mirénát, hogy semmit sem éreztem.


Ellenben lekezelő magánbőrgyógyásznál, pszichiáternél, fogorvosnál is voltam már, de pl melluhán a doki nagyon rendes volt, voltam már bunkó nőgyásznál, és nagyon rendes bőrgyógyásznál és pszichiáternél is.


Az emberek nem lesznek rendesebbek, mert fizetnek nekik, csak kevésbé túlterheltek, mert kevesebb a gondjuk

2020. febr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb eséllyel, de nem feltétlen. Több magánorvosnál jártam már, de volt akit le kellett váltani, mert nem láttam rajta, hogy meg akarná oldani a problémát. Mindig pár perc után "kipenderített". Ez azonban ritka, általában kevésbé leterheltek, több idő jut rád.
2020. febr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!