Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha a kórházba megyek nőgyógyás...

Ha a kórházba megyek nőgyógyászhoz (nem magánorvoshoz) terhesség miatt akkor mikor kell mennem?

Figyelt kérdés
Első terhességemnél magánorvoshoz jártam most nem szeretnék mert felesleges pénzkidobás(szülés előtt átadott másik orvosnak). Ha a kórházba megyek kérek időpontot és megyek? A többi vizsgálat is így zajlik,hogy kérnem kell vagy már ők mondják hogy mikor kell mennem legközelebb?
2021. szept. 19. 06:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen időpontra mész. A többi vizsgálatnál nekem uh-ra adott beutalót nekem kellett időpontot kérni. Vérvételre házi orvos adott.
2021. szept. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a körzetes nőgyógyászhoz lehet menni terhesgondozásra. A védőnő tájékoztat, hogy mik a lehetőségeid.
2021. szept. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a pozi teszt utan kb 1 héttel hívtam a kartonzót.

Kérdezték mikor volt az uccsó mensi, ez alapján adtak időpontot. (Fiammal 7+2, most 7+3)

Utána kellett mennem a védőnőhöz.


Terhesgondozás 4 hetente volt, az elsőre időpontot kellett kérnem, utána mindig adták a következőre.

Genetikai uh-ra is a 12hetesre én kértem időpontot, a következőket ott adták.

2021. szept. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezen izgulok mert tudom milyen bunkók tudnak lenni(lesznek) a kórházban a dokik. Első babámnál csak a legelső vizsgálatra mentem a kórházba onnantól magánhoz. De akkor az első vizsgálatnál se adtak következő időpontot. Szóhoz se hagynak jutni.egyből mondják jöhet a következő,még felöltözni sincs ideje az embernek. Mindegy majd ennél a terhességnél határozottabb leszek.:)
2021. szept. 19. 13:54
 5/7 A kérdező kommentje:
Itt is van körzetes nőgyógyász. Lehet több értelme lenne ahhoz menni?
2021. szept. 19. 13:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pl ugy csinalom, hogy tőlünk 10km-re van egy kisváros, orvosi központtal, 30km a megyeszékhely, kórházzal.


A megallapítasra a kisvárosba mentem (elvileg ez a körzetisem). Elöbb is kaptam időpontot, kevesebbet is kell várni. Itt már adták is a következő időpontot, mikor kell hozzájuk mennem legközelebb (először 5 hét, majd 4 majd 3. Trimeszterenként valtozik azthiszem).


Viszont ők genetikai uh-t nem csinálnak. Az a 3 a magyeszekhelyi kórházban volt. Ott a 12hetesre nekem kellett időpontot kérnem, a másik kettőre ők adták.


Az tuti, hogy nem úgy bánnak veled, mint egy magán doki, de nekem semmi problémám nem volt eddig az ellátással egyik helyen sem.


38hkm

2021. szept. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor rákérdezek a védőnőnél 3 éve is ő ajánlotta a körzetist.:)
2021. szept. 19. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!