Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 2 petezsák, de nincs embrió...

2 petezsák, de nincs embrió 6+1 hetesen?

Figyelt kérdés

Ma voltam első UH-n, kettő petezsák volt látható

6+1 hetes vagyok

Két hét múlvára visszahívtak. Addig megzavarodok. :(


2021. okt. 4. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy később fogantak. Nekem a középső gyerekemmel egészségügyi kaparásra akartak már küldeni, nem hagytam magam. Már 10 éves.
2021. okt. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy később lesz szívhang. :)
2021. okt. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6+2 hetesen nekem is csak petezsák látszott mindkét terhességemnél, 2 hét múlva lett hallható a szívhang, látható a pulzálás🙂
2021. okt. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

6+2-n csak egy üres petezsák volt látható embrió nem. Két hét múlva kellett visszamennem, 8+2-nél ott dobogott a kis szíve :)

Azóta is mindig egy héttel kisebbnek mérte ultrahangon a doki, s most pedig már bármelyik pillanatban megszülethet :)


39+2 hkm

2021. okt. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szikhólyagot látott a doki?
2021. okt. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az egyikben volt szikhólyag, az a petezsák nagyobb is volt. A kicsiben nem volt szikhólyag.
2021. okt. 5. 19:26
 7/8 A kérdező kommentje:

Ja, a doki mondta, hogy az egyik vszeg fel fog szívódni...

De félek, hogy a másik is vele. Ilettve ha felszívódik azt észreveszem? Vérezni fogok?

2021. okt. 5. 19:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Amelyikben van szikhólyag, jó eséllyel szépen tovább fejlődik. Amiben meg nincs, valószínűleg eltűnik magától, abból semmit nem fogsz érezni.
2021. okt. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!