Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha 28 hetesen az ultrahangon...

Ha 28 hetesen az ultrahangon egy rezidens fiúnak nézte, mennyi az esélye hogy mégis lány?

Figyelt kérdés
2021. dec. 2. 09:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy “csak” rezidens, ne legyenek előítéleteid. Értik ők nagyon is jól a dolgukat, tapasztalataim alapján sokkal alaposabbak, körültekintőbbek mint a főhajakend főorvos sokszor. Nincsenek még kiégve, pont hogy nem siklanak el a részletek felett.
2021. dec. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
a rezidens nem holmi medikus, hanem orvosi diplomával rendelkezik, annyi, hogy még nincs szakorvosi vizsgája. Nyilván nincs 20 éves praxisa, de attól hogy 2-3-4 éve dolgozik "csak", attól még teljes erteku orvos, aki ert a dolgához. Amennyiben nem biztos valami fontos dologban, biztosan kikeri egy idosebb, tapasztaltabb kolléga véleményét.
2021. dec. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%
9. és 10. Az olvasás nem a betű összeolvasását jelenti, hanem a szöveg megértését is, akár mögöttes tartalommal is. A piros szivecske se mondott semmit? Ne írogassatok ide, csak, ha értitek amit más leír.
2021. dec. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
43%

Én vagyok a 8-as


Igen, valóban ironizáltam. Utálom, hogy ezen az oldalon ha valaki sír mert fiú lesz a gyerek miközben ő lányt akar az nem baj, de ha fordítva van akkor egyenest a pokolba kergetik, meg meg is forgatják egy vasvillán, hogy mi az, hogy ő nem akar lányt.

Úgyhogy leírtam ezt az undorító lánygyerekes maszlagot, mielőtt valaki olyan írj le, aki komolyan is gondolja.

2021. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Engem még nagyon az elején néztek fiúnak, mégis lány vagyok.
2021. dec. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!