Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Lehet valamit enni inni...

Lehet valamit enni inni vérvétel előtt, ha kezdek rosszul lenni?

Figyelt kérdés
Változó, hogy mikor kezdek éhes lenni reggelente, de ha kezdek, akkor rövid időn belül rosszul tudok lenni. Ma kell mennem vérvételre, 8ra. Hogy bírjam ki addig? Már most érzem hogy kezdek éhes lenni, nem az igazi a gyomrom.. Lehet valami apróságot enni, inni ilyenkor, hogy kibírjam? pl. egy tic tac vagy ilyesmi? a mentolos dolgoktól egész jól "elmegy az etvagyam"
2022. jan. 19. 06:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Vizet kifejezetten érdemes, 1-2 pohárral. Az még segíti is a vérvételt!
2022. jan. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
igen, azt tudom, de sajnos a rosszulléten nem segít nekem
2022. jan. 19. 06:29
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Milyen véevételre mész?
2022. jan. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
62%

Ha cukrot is néznek, márpedig szoktak, akkor nem lehet. Tic tacot sem.

Nehogy már ennyit ne bírj ki. 🤦

2022. jan. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

4: köszi igazán együttérző vagy, vezetnem kell és nem lenne közben túl buli elájulni...:)


3: első trimeszteri vérvételre megyek.

2022. jan. 19. 07:31
 6/27 anonim ***** válasza:
56%
Nem fogsz elárulni. Édes istenem, ha ez ennyire megvisel, te meg fogsz bolondulni mire megszületik a gyerek.
2022. jan. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Bármit eszel,iszol,az befolyásolja az éhgyomri vércukor értékedet.Ki lehet azt bírni.A tic-tac pont cukor.Egyértelmű,hogy nem lehet enni semmit,ha pontos eredményt akarsz.Ha ennyire rosszullevős vagy,kérj korábbra időpontot,vagy vannak maganlaborok,akik házhoz is mennek vért venni.
2022. jan. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%
Ha rosszul vagy,eleve miért te vezetsz?Menj busszal,vagy valaki vigyen el.Elárulom,hogy a második trimeszterben lesz egy cukorszirup ivós,2órás terheléses vércukor mérés,ahol még az is rosszul tud lenni,aki amúgy nem szokott.Ez nem empátia kérdése.Éhgyomri vérvételhez nem lehet enni,és kész.Aki rosszul van,annak meg legyen kísérője Ez még logikus.
2022. jan. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
16%
Én úgy tudom, hogy csak a cukortetheléses vérvételre kell éhgyomorra menni. De akkor már este 7-től nem lehet enni. Én is brutál rosszul voltam. Majdnem hánytam is. Nem sok választott el. De az első és a harmadik trimeszterire nem kellett éhgyomorra mennem, már időpontkérésnél is ezt mondták a telefonba.
2022. jan. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egy kicsit én is túldramatizálva érzem. Nekem sem volt leányálom az első trimeszter egy az egyben, de azért 1-2 órát csak-csak ki lehet bírni. Írták előttem, hogy lesz a második trimeszterben cukorterhelés, akkor mi lesz veled?

Szépen elmész 8-ra,gyorsan leveszik a vért, már legyen nálad egy pár szem pogácsa vagy akármi, amit pillanatok alatt bekaphatsz meg valami folyadék és kész. Egyébként, ha ilyen rosszul levős vagy, én sem értem,miért te vezetsz el odáig, kérd meg a párodat vigyen el, nem is kell megvárnia, ha dolgozik, hazamész busszal, ott már nem lesz gond, vagy akárki mást, aki ráér, vagy tényleg tömegközlekedés.

2022. jan. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!