Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha volt már előzményben két...

Norina955 kérdése:

Ha volt már előzményben két abortuszom (6 hetesen) de most újra babát várok akkor is számít milyen a vércsoportom mivel nem első baba? Ha negatív vagyok termel a szervezetem ellenanyagot ami veszélyes?azért kérdezem mert első terhességnèl nem számít

Figyelt kérdés
2022. ápr. 13. 14:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Így is a harmadik terhességnek számít hivatalosan akkor is ha idejekorán meg lett szakítva az előző kettő. Remélem értitek mit szeretnék ebből kihozni.
2022. ápr. 13. 14:38
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Harmadiknak számít.
2022. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%

Ez micsoda?

Valaki felvilágosítana?😬

2022. ápr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez neked a 3.terhességed és nagyon is számít. Abortusz után is kell adni anti d-t, ha negatív vagy. Ha kaptál,akkor semmi gond.
2022. ápr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szàmít!
2022. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Köszi szépen a lepontozást...


Csak azért kérdeztem, mert van egy fiam, egy vetépésem (9hetesen) és terhes vagyok a lanyunkkal. De erről nekem senki nem beszélt, gondoltam itt értelmes emberek vannak... tévedtem.


3#

2022. ápr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat mert nekem eddig soha senki nem említette a vércsoportom pedig volt már egy jó pár műtétem ( az abortuszon kívül is ) a betegségem miatt és még most fogom megtudni 10 hetes terhesen a vércsoportom. Picit félek de remélem nem lesz semmi gond.
2022. ápr. 13. 15:09
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

3-as,6-os nézz utána : rh összeférhetetlenség.

Ha 3.gyerekkel vagy most várandós akkor biztos tudnál már róla,ha rh - vagy. Terhesség esetén csinálnak szerológiát,nézd meg a kiskönyvben.

2022. ápr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%

8!

Hálasan köszönöm válaszod

Ezt nem tudtam. Fura is volt, hogy 3.terhesseget emelte ki a kérdező.

Nalunk terhessegenként 2x nézik a vércsoportot (1 és 3.trimeszterben is) minden terhességnél. Csak azt hittem, a 3.nál van valami extra.


Egyébként 0+vagyok.


3.6.#

2022. ápr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Ha pozitív vagy,akkor minden rendben :) azzal nem kell foglalkozni.


Én - vagyok, terhességnél néha megnézték minden oké-e. Lányom szintén rh - lett, ami miatt semmit nem kellett csinálni, a fiam rh +, vele kaptam anti d-t, hogy ne legyen gond kesobb ha mégvesetleg szeretnék gyereket.

2022. ápr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!