Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Muszáj tudni terhesség alatt...

Muszáj tudni terhesség alatt azt, hogy valóban hány kg valaki?

Figyelt kérdés

a dokim brutálisan rá van állva arra , hogy egy nőnek ( főleg ha pici túlsúllyal kezdő a terhességet ) nem nagyon kene híznia, max 7kg-t. Na , már most ez nálam nagyon hamar eljött , így baszogatásból ki jutott már elégszer. A vedonom egy tünemény , imádom. O nem baszogat , tudja , hogy evés zavarral küszködök és pszichológushoz is járok ez miatt. Nála nem kell mereckednem, elég ha aznap mikor megyek rá állok a mérlegre otthon és be mondom neki. Na mármost, hiába Ő nem baszogat , de a dokim annál inkább és a bűntudat melle meg mondom őszintén nekem az nem

Hiányzik. Ezért faragok a súlyombol mikor kérdezi… de nem tudom , hogy ez nagy baj lehet e, hogy nem a valódi súlyom van a kiskonyvben? Számít ez valamit ?

Kérem csak az válaszoljon aki normálisan tud.

30hetes vagyok, a cukorterhelesem jó lett. Most tartok kb 20kg hízásnál.

Köszi szépen! 🙏



2022. ápr. 21. 22:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Nemár, hogy szerinted normális 30 hetesen 20 kiló hízásnál tartani..
2022. ápr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszerek adagolásánál fontos szempont a testsúly.

Emellett ha hirtelen sok kg jön fel, akkor gyanakodni lehet, hogy vizesedik a kismama akkor is, ha nem látszik.

2022. ápr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Egyelek meg! 😃😃😃

Nem tudom melyik mondatban lattad Te meg azt, hogy én akar sugallnam azt, higy ez normális és mindenki más hülye aki azt mondja nem. Tisztában vagyok azzal, hogy sok. Nem ez volt kérdés , hogy szerintetek sok e vagy normális e.



#2

Vizesedek ez tény, a lábamon látszik. Valószínű ennek a kgnak a fele víz, de nyilván hiába mondanám mondjuk a dokinak, O csak a kgt latja.

Holnap megyek toxemias nagy laborra, mert a doki alapos és a láb vizesedes miatt mindenképp meg akarja nézni nem e az áll fent. A vernyomasom és a vizeletem is rendben volt eddig.

2022. ápr. 21. 22:43
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Valóban a toxemia miatt nagyon fontos a súly,mert az egyik "kézzel fogható " első jele a hirtelen súlygyarapodás. Valamint császár előtt pl a spirálist ha jól tudom szintén súlyra adják, ha sokkal kevesebbet mondasz nehogy ne úgy hasson ahogy kell. Ha esetleg arra kerül sor.
2022. ápr. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos nagyon fontos a testsúly a terhességben.

A hîzás üteme is utalhat problémàra.

A szülés alatt is fontos tudni a súlyodat.


Tájékoztatnia is kell az orvosodnak, arróp, ha problémának làtja.


De!!!

Ez nem azt jelenti, hogy b.. szogatnia kell.


Én biztosan dokit váltanék vagy az arcába nyomnám a pszichológusi véleményt

Vagy annyit mondanèk, higy tudsz a problémáról orvosi értelemben legyen szíves tájèkoztatni, nem bírálni, mert azzal épp az ellenkezőjét váltja ki.

2022. ápr. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
4%
Engem sosem mèrtek, èn sem magamat.
2022. ápr. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
15%
Ez rohadtul sok mondom úgy hogy mindkét gyerekkel 25 kilót híztam.
2022. ápr. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#4 #5

Koszonom szépen. Valahogy megpróbálom tartani a súlyt innentől… aztán elkezdem a végére utolérni magam a kiskonyvben levovel.

Hálás vagyok, hogy normális választ kaptam tőletek 🙏


#7


Neked is azt tudom írni, hogy nem azt kérdeztem szerinted sok vagy normális e. Kérlek olvasd el mégegyszer amit írtam ☺️🤗 tisztában vagyok vele, hogy mi OK és mi nem. Attól, hogy tudom sajnos még ellene tenni nem tudok. De köszi szépen , hogy le írtad Te is 🤷🏻‍♀️🤦‍♀️

2022. ápr. 22. 07:57
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

5-ös válaszólóval értek egyet. Minden paramétered, laboreredményed csak pontosan ér bármit is. Én is hízékony vagyok, nekem is nagyon fáj mindig kimondani a valóságot, de ha füllentek, lehet magammal és a babával szúrok ki, mert ha a doki nem látja a teljes kórképet, akkor félre tud kezelni.

Tuti orvost cserélnék, mert azzal nem segít, hogy még stresszel is, ami se neked se a babának nem tesz jó.

2022. ápr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%

Most mégis mit vársz?

Jogosan bacogat.

Van elég egészségügyi kockázata,de nyilván a te bajod ha szatsz rá, úgyse tud mit csinálni, de azért ne várd már, hogy még jópofit is vágjon hozzá.

2022. ápr. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!