Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha bekerülök előbb a kórház...

Ha bekerülök előbb a kórház nőgyógyászati részlegébe,akkor hogy kell rendeznem a havi táppénzem?

Figyelt kérdés
Minden hónapban le kell adnom ugye,de viszont ha bekerülnek akár csak egy teljes egész hónapra akkor mi abban az esetben a dolgom,mert a kórházból akkor nincs kijárás,max séta a kórház udvarán,étkezés a kórház büfénél,vagy esetleg hétvégi eltáv vissza menéssel amit ott engednek.Ilyenkor ki hogy rendezte a táppénzét vagy mi a tudni való ezzel kapcsolatban?Mert semmi ismeretem nincs ezen a téren.Aki megválaszolja annak nagyon megköszönöm.
2022. máj. 10. 12:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
csinálnád
2022. máj. 11. 15:49
 12/14 anonim ***** válasza:
Akkor segítek még van mobilnet akár egy napra is pár száz forintért. De ha 10 ezer a táppénzed azért olyan sok mindent nem éri meg tenni. De életbe lép akkor az hogy ennyi pénzre hogy mer bárki gyereket vállalni ? Erre meg légyszíves te válaszolj. Úgy hogy ennyire hiányzik az a 10 ezer a kasszából ? Csak a pelenka több ennél egy hónapban.
2022. máj. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Amilyen stílusod van már bocs de nem csodálkozom hogy nincs egy ember akire ezt rá tudnád bízni. Segítettünk itt többen aztán annyira nem méltatsz hogy kösz vagy valami.
2022. máj. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Miért mit kell mondanom nem vagyok társasági ember.Az apjánál lesz nem nálam,nekem mindegy.Kösz
2022. máj. 12. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!