Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Bevizesedett lábfej és lilulás ?

Bevizesedett lábfej és lilulás ?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

A vérnyomásom rendben, feherje nincs a vizeletemben, a lábam viszont nagyon fel van dagadva, észrevettem az előbb, hogy be is van lilulva a lábamujja, illetve a körmeim is... de a dokinál minden rendben volt eddig, csak most ez a lilulás idegesít. Baj ha lilák a körmeim es a lábamujja, a talpam?


2022. jún. 14. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez remélem vicc.. de ha nem akkor azonnal orvos !!! Ha nincs aki bevigyen hívj mentőt! Nekem szülés után dagadt meg nagyon azt mondták akkor van baj ha lilul..
2022. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Telefonálj a sürgőre szerintem...
2022. jún. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most elmult csak a körmöm lila már. Azt mondta a vedono hogy verkeringes lehet, setaljak picit. Setaltam, es mar csak a lábkormom lila. Nem tudom telefonáljak e a surgire ? Nem igazan mondta hogy gond lenne csak hogy verkeringes okozhatja
2022. jún. 14. 18:44
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A védőnő NEM orvos. Szerintem telefonálj.
2022. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!