Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A védőnőt az egész lakáson...

A védőnőt az egész lakáson körbe kell vezetni, vagy nem minden szobába néz be?

Figyelt kérdés

Tudom, kicsit hülye probléma. Nálunk két fürdő van, az egyik a férjemé, a másik az enyém. Az enyém a "nagy" fürdő, ez nyílik a folyosóról, a vendégek is ide járnak ha jönnek. Ez tiszta teljesen.

A másik a férjemé. Már amikor épített zuhanykabint akart bele, mondtam, hogy azt a világ szopása takarítani, rám ne számítson. Azt mondta oké. Na ez azóta így is van. Nekem az a szoba egy no go zóna, néha felmosóval végig futok rajta, de nem vagyok hajlandó ott takarítani a vízköves, penészes zuhanyt, meg a megsárgult lefolyós wc-t. Szóval elég katasztrófálisan néz ki szerintem, bár a férjem szerint túlzok, és azért nem olyan durva. Hát mások az elképzeléseink erről.

A kérdés, hogy ha jön a védőnő, oda is benéz majd? A mi hálószobánkból nyílik, be szoktam csukni amúgy az ajtaját, és ugye aki nem tudja hogy ott van még egy fürdő, az nem is feltételezné. Mert ha igen, akkor szerintem hívok oda egy profi takarítónőt, vagy nem tudom. Egyszer mérgemben már neki estem, hogy rendesen megcsinálom azt is, de feladtam, a wc-t pl akárhogy súroltam, nem lett tiszta a lefolyó. A zuhanyzóban a penésszel szintén nem tudom mit csináljak, már az első pár hónapban előjött, nem is csoda egy ablak nélküli, nedves szobánál. (Máshol nincs ilyen probléma a lakásban.)



2022. szept. 27. 17:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem néz úgy körül, mintha házkutatást tartana. Ha mrgmutatod itt fürdik majd a baba, nem fog benézni a másik fürdőbe. Mert a babát nem érinti, hogy, van egy másik, retkes fürdőtök.
2022. szept. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt fogja nézni, hogy vízköves a fürdő. Meleg van? Van világítás? Meg vannak az alapvető feltételek a gyermek érkezéséhez? Hidd el, vannak olyan helyek, ahol bárcsak egyáltalán fürdőszoba lenne.
2022. szept. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
22%

Milyen háziasszony lehetsz, ha eltűrsz lakáson belül egy mocskos, húgyszagú fürdőt.

Ha nem akarod takarítani, bízd takarítónőre legalább hetente.

2022. szept. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog benézni, de a penész eléggé ártalmas az egészségre. Ha más nem, legalább ezért kitakaríttatnám a helyedben.
2022. szept. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem valószínű, hogy be fog nézni mindenhová, de azért fúj.
2022. szept. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem néz be mindenhová. De amúgy valóban igénytelenségre vall így hagyni egy fürdőszobát.
2022. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

A penész nagyon ártalmas az egészségre, meg büdös is. Valahogy legalább amiatt ki kellene takarítani a fürdőt. Vannak nagyon jó penészre való tisztítószerek.

2# voltam.

2022. szept. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%

Nem néz be, nálunk a fürdőt sem nézte meg, csak a leendő babaszobába kukkantott be.


De pont a hálószoba mellett egy ilyen mocskot elviselni, pfúj.

2022. szept. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk minden sarokba benézett, mindent kritizált is.

(Csereljük ki az ablakokat, nem eleg korszerűek (3 hónapja lettek vadi új ablakok beszerelve), tetessük fel a konnektorokat 1.5m-re, festessünk ki ujra, mire jön a baba (az is 3 hónapja volt akkor). Lépcső a padláshoz és nem zarható az ajtó? Azonnal ajtocsere...akvárium a gyerekszobába?! Azonnal ki vele... és meg sorolhatnám).

Egyébként annyit kell nezniük, van e víz, villany, fűtés...


Azt mev had ne irjam le mi a véleményem a hozzáállásodról

2022. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%
Hat hallod, te sem vagy igenyesebb, mint a ferjed.
2022. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!