Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Cukorterhelésen nem nyugiban...

Cukorterhelésen nem nyugiban kéne ülni két vétvétel között?

Figyelt kérdés

Ma voltam cukorterhelésen. Rajtam kívül még 4 nő volt, és a cukros lötyi megivása után mind leléptek, majd csak a 60 percesre jöttek vissza, a 120 percesnél szintén ez volt.

Én pl. 2 perc sétára lakom a kórháztól, szóval ennyi erővel én is hazamehettem volna, de úgy tudom, az lenne a lényeg, hogy helyben maradjon az ember.

Milyen irányba mozdíthatja el az eredményt, ha valaki ez idő alatt mászkál, ahelyett, hogy ülne?



2022. nov. 9. 13:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#9


Ezt hogy érted? A vizsgálat miatt inkább nem vállalsz gyereket?

2022. nov. 9. 15:13
 12/16 anonim ***** válasza:
59%
Nem nem mondta senki. Én megcsináltam 2 vérvétel között a bevásárlást is.
2022. nov. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%
Nekem se mondta senki, hogy ülni kéne, elmentem boltba és setalgattam. Jó lett az eredmény.
2022. nov. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%
Laborosként írok. Mi mindig elmondjuk a kismamáknak, hogy nincs sétálgatás, ücsörögjön nyugodtan és ebben a két órában max még plusz egy deci vizet ihat. Ha kihányja szóljon, a szakmai protokoll szerint nem lehet újra megitatni vele. Vissza kell jönnie másnap, vagy pár nap múlva.
2022. nov. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
89%
Labortól függ, hogy mi a szokás. Elvileg tényleg úgy kéne, hogy nem mászkálni, de nem mindenhol mondják.
2022. nov. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk sem szabadott császkálni. Szerintem jók az eredményeid. Nekem IR-esként volt 13,5 a 120 perces.😀
2022. nov. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!