Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kisebb trauma mennyire árt a...

Kisebb trauma mennyire árt a babának?

Figyelt kérdés
Ma este történt egy baleset, és emaiatt nagyon megijedtem. A nagyobbik gyerekemhez kellett mentőt hívni. 25 hetes kismama vagyok, nyíló méhszàj miatt veszélyeztetett. Nagyon sírtam és éreztem, hogy a hasam kő kemény. A baba is alig mocorog azóta. A helyzet már jobb, a nagyobb gyerkőc haza jöhetett én amennyire lehet megnyugodtam. De most azon agyalok, hogy a picinek mennyire ártott ez :(
2023. máj. 8. 22:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%
Biztos megèrezte a baba is ezt a sajnálatos esemènyt, szokták is mondani, hogy a nagy truama beindìthatja a szülèst, de pròbálj elvonatkoztatni. Kis meditáciò, sok zene van fent youtubon, relaxáláshoz. Igyál egy meleg teát, bújj oda az ágyba a nagyobb gyerekhez, öleld meg, puszild meg újra. Kapcsold be a zenèt, pihenj, rakd a kezed a pocakodra, gondolj a babára ès pròbálj megnyugodni. :) Ha nem vagyok túl tolakodò megkèrdezhetem milyen baleset èrte a fiad? :(
2023. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%
Ez semennyire. Vegyél be magnéziumot.
2023. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
Haboruban is szuletnek gyerekek, valoszinu mamad / anyukad is akkor szuletett.
2023. máj. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Persze nyilván, elég hülyén is fogalmaztam meg a kérdést. Kicsit arra irányult be indulhat e emiatt a szülés... De vettem be magnéziumot, progeszteron kúpot rögtön helyeztem fel. Azt amúgy is használok. És már elernyedt a pocak.


Első válaszoló: 28 hónaposom ugrált az àgyon, én feküdtem mellette és olyan szinten lefejelt, hogy azonnal elájult, kék lett az egész feje és nem vett levegot, elég sokaig. Majd az apja felkapta, és észhez térítette. A mentők pedig bevitték rtg-re, de végül az sem készült, csak figyelnünk kell ejszaka.Senkinek nem kívánom ezt az érzést.

2023. máj. 8. 23:03
 5/25 anonim ***** válasza:
52%

Jó kemény fejed lehet. 😂

(Az normálisoknál nem 28 hós, hanem egy 2 éves gyerek.)

2023. máj. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
50%
Hogy van a 2 éves gyereked?
2023. máj. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ennyire vicces kedvetekben vagytok... Normálisok 2:59-kor alszanak, nem máshova trollkodnak
2023. máj. 9. 07:07
 8/25 anonim ***** válasza:
21%
Most ebben mi volt a vicces, hogy megkérdezem, hogy hogy van a gyereked? Őszintén érdekelt, mert azért ez nem kis dolog, hogy nem vett levegőt. De akkor nem érdekel :D
2023. máj. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Hűha :O hát tènyleg jò erővel landolhatott a fejeden, ha el is ájult :O durva! Örülök, hogy megúsztátok. Nem kioktataskènt mondom, nekem is 2,5 èves fiam van ès benti első szabályunk, hogy nincs ugrálás se kanapèn, se ágyon, èn nem engedem... Nèha mèg pròbálkozik, de nagyoon ritka.
2023. máj. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
20%
Az 2 éves, nem 28 hónapos. Ez eskü szánalmas.
2023. máj. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!