Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kisebb trauma mennyire árt a...

Kisebb trauma mennyire árt a babának?

Figyelt kérdés
Ma este történt egy baleset, és emaiatt nagyon megijedtem. A nagyobbik gyerekemhez kellett mentőt hívni. 25 hetes kismama vagyok, nyíló méhszàj miatt veszélyeztetett. Nagyon sírtam és éreztem, hogy a hasam kő kemény. A baba is alig mocorog azóta. A helyzet már jobb, a nagyobb gyerkőc haza jöhetett én amennyire lehet megnyugodtam. De most azon agyalok, hogy a picinek mennyire ártott ez :(
2023. máj. 8. 22:25
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

6-8 nem Rád értettem, ne haragudj!


Őszintén szólva, akik ezen a két éven lovagolnak... Nektek ez a legnagyobb problémátok? Eszembe nem jutna ilyen felesleges kommenteket oda lökni, ami full irreleváns a témában... Gyökérség. További szép napot!

2023. máj. 9. 08:48
 12/25 A kérdező kommentje:
9, igazad van teljesen, viszont meg sem fordult a fejemben, hogy ekkora probléma lesz, úgy hogy fekszek mellette 🫣 de ebből tanul az első gyermekes anyuka 😁 hála Istennek minden rendben!
2023. máj. 9. 08:49
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
Normálisak dolgoznak (esetleg éjjeli műszakban is), nem az élhetetlenné váló világba nyomják a gyerekeket.
2023. máj. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy ez, hogy valaki hónapokra bontja egy GYEREK és NEM baba korár, miközben már akkora, mint egy termetes lódarázs(egy igazi babához képest), tipikus jele annak, hogy túlzottan ragaszkodik és majd a 18 éves fia/lánya is a babácskája lesz.
2023. máj. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Ha így is lenne neked ez miért fáj? Lehet téged elhanyagoltak, azért lettél ilyen...
2023. máj. 9. 13:11
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
Pont az ellenkezője. Ha már így belementünk. És hidd el, a gyerek nem fogja élvezni, ha babának van kezelve. Fogadd el, hogy nem lesz az xy hós ölbekutyád egy életen át. Lassan ovi, majd isi, és a barátok sokkal fontosabb szerepet fognak játszani az életében, mint te. Az idő gyorsan megy….
2023. máj. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Már most sem ölbe "kutya", ugyanis hónapok óta fel sem emelhetem, ha szeretném sem, mivel veszélyeztetett terhes vagyok! Szóval elég tapintatlan vagy! Másrészt cseppet sem akarom magamhoz lancolni, csupán annyit válaszoltam neked, ha így is lenne sem lenne semmi közöd hozzá :)

Egyébként a kötődő nevelés elvén próbálom terelgetni, de engedd már meg, légyszives, hogy ezt én, mint az anyja hagy dontsem már el nekünk mi a jó. Közel sem a feltett kérdésre válaszoltál, úgyhogy ha nem haragszol én itt befejeztem.

2023. máj. 9. 13:53
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Legelso szabaly volt nalunk, hogy agyon NEM ugralunk. Az agy alvasra valo, a foldon lehet ugralni. Szerencse egyebkent, hogy nem a hasadba ugrott bele, vegzetes lehetett volna a babara. Orulok, hogy jol van, es nem, ettol nem indul be a szules. ( mar beindult volna akkor ott helyben )
2023. máj. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Köszönöm szépen a megnyugtatàst, igen én is úgy gondolom, hogy akkor már éjszaka jelei lettek volna.


Mától nálunk sincs ugrálás az àgyon 😅

2023. máj. 9. 14:33
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
“Veszélyeztetett terhes vagyok”- attól, hogy ezt ide írod, nem fog a sajnálatom szimpátiát szülni, és igazat adni neked. Sajnos, a gyereknek sem jó, ha lépten-nyomon a szájában van a szülő. *tapasztalat*
2023. máj. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!