Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kell-e vérző aranyérrel...

Kell-e vérző aranyérrel orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

Jövő héten megyek a nőgyógyász orvosomhoz, neki megemlítem, bár az aranyérről eddig is tudott.


Most viszont kicsit keményebb volt a székletem és elkezdett vérezni. Ilyenkor kell másik orvoshoz is menni?


Nyolcadik hónap végén/kilencedik hónap elején vagyok. Krémet és kúpot felváltva használok (szerintem külső és belső aranyerem is van, néha a belső eltűnik, viszont a külső elég régi, csak nem tudtam eddig, hogy ez aranyér és kéne vele valamit csinálni).


2023. jún. 7. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem dől belőled, csak a paíron látszik, akkor nem kell velehe sehova.
2023. jún. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rengetegszer vérzett. Szülés után megrosszabb lett.

Nem küldött sehova tovább a nődoki vele, mert terhesen/szoptatás alatt a krém/kúpnál többet nem tudnak vele tenni.

2023. jún. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Érdemes, mert nagyon könnyen kezelhető.
2023. jún. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Reparon krém és kúp plusz cickafark főzet nekem rendbe tette. Ha jól tudom terhesen is lehet használni a reparont.
2023. jún. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyász írt fel kúpot és helyrejött utána.
2023. jún. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Használok kúpot és krémet is.
2023. jún. 7. 14:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Detralexet szedsz? Azt tudod még megpróbálni.
2023. jún. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
Ha jól emlékszem akkor a vérző aranyér az trombózisost jelent. Javítsatok ki ha nem így van. Viszont ha az, akkor érdemes dokival megnézetni.
2023. jún. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 Amúgy nem szokott a székletem kemény lenni, de ma szerintem az felsértette kifelé jövet, szerintem azért vérzett.
2023. jún. 7. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!