Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Pécsi Szülészeti Klinikáról...

Pécsi Szülészeti Klinikáról vélemények? Illetve a VIP szobáról?

Figyelt kérdés

Aki kérte már a VIP szobát, mennyibe kerül illetve egyedül vagy ott, apa is bent aludhat?

Újszülött fotózás is érdekelne, mennyibe kerül? Vinni kell magaddal ruhát amibe szeretnéd hogy fotózzák?(bocs ha hülye kérdés😅)

Szülés élmények is érdekelnének illetve tanácsok.



2023. jún. 21. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
40%

Covid ota ugy tudom nincs vip szova, mert ha valaki poz szules elott az a covid elkulonito . Persze vigyel ruhat, volt aki rozsaszin tütüt hozott be es abban fotoztak a kislanyt, en a sima korhazi bodyba. Legyen nalad kp, par ezer forint a kepek miatt. Apa miert aludna egy korhazban bent,nem is ertem. Szerintrm az egy agyasban sincs erre hely, rogton mellette van a sima gyerekagyas, ordit vagy 20 csecsemo,minek? Az a da vincin van esetleg :)

Korulmenyek borzasztoak, az orvosok viszont szakmailag felkeszultek, a noverek se veszesek az utobbi par evben, adnak tapszert ,cumit, nem kell titokban etetni,nem elvakult szoptatas fanok,hál istennek,mint regen.

2023. jún. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Anyukámat 2021 decemberében műtötték, ő kapott VIP szobát. Viszont az orvosa a rokonunk, így intézhette el neki. Hogy most van e erre lehetőség azt nem tudom sajnos .
2023. jún. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!