Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ezt tényleg ki lehetnr vitelezni?

Ezt tényleg ki lehetnr vitelezni?

Figyelt kérdés

Férjem barátja 10évvel ezelött jött össze a feleségével. 2 éve elvette, felvették a babavárót. Azóta nem esett a felesége teherbe. Voltak vizsgalatokon, semmit nem találtak.

Hogy csavaros legyen a történet, az esküvő óta csalja a feleségét a feleség legjobb barátnőjével.

Ez kb fél éve derült ki, a feleséggel különköltöztek, az új nő, a feleség barátnője pedig összeköltözött a férjjel.


Kiderült, terhes az új nő.


El még nem váltak, a hitelt még a kedvezménnyel fizetik.


Ma volt férjem náluk, büszkén meséli az új barátnő férjemnek, hogy megoldják a problémát. Ő úgy fog terhesgondozásra járni, hogy a feleség adataival. Szülésre is majd úgy megy, mintha ő lenne a feleség. A gyerek a férj és feleség nevére lesz anyakönyvezve, nem válnak el, es így a hitel kérdés meg van oldva. (Mind a 3an benne vannak, a feleség is támogatja).



Most azon gondolkozok, én 2x szültem. 1x nem kértek tőlem személyit pl. Még az anyakönyvezéseknél sem. Csak taj, lakcím kellett mindenhol.


Hizzateszem mikor meghallottam, kinevettem őket. Mélysegesen elítelem az egésznek a gondolatát is. Csak hogy reggel óta ezen töprengek, azon gondolkodok, hogy vannak olyan elvetemültek, meg is csinálják. És pl kint írtam, nálam sem kérdezte a kutya sem, hogy valóban én vagyok én?!


(Halkan megjegyzem, nem kisebbseg, nem is borsod... tanult magyar emberekről van szó 🤦‍♀️)


2023. júl. 24. 14:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs.

A védőnőnek, gyerekorvosnak mit mondanának? A kórházban nyoma lesz a szülésnek, mit mondanak, ha később teherbe esik a mostani feleség, és tegyük fel tök más a vércsoportja, mint az új nőnek?

2023. júl. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
93%

Aztán ha a feleség gondol egyet és lelép a gyerekkel, a vérszerinti anyának egy szava se lehet, mert hivatalosan neki nincs is gyereke.

De amúgy nálunk szülésnél kellettek a személyigazolványró másolatok. Vagy nagyon hasonlítanak kinézetre?

2023. júl. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!