Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Európán belül másik országban...

Európán belül másik országban is elmehetek terhesgondozásra?

Figyelt kérdés

Van EU-s egészségbiztosítási kártyám. Most teszteltem pozitívat, de a férjemmel egy hónap múlva már elutazunk és nem is jövünk haza, csak a baba születése előtt.

Magánban biztos megcsinálják, de alapból a magyar TB terhére ellátnak külföldön is az állami kórházakban. Kérdés az, hogy a terhességemmel mit kezdenek.


2023. júl. 24. 21:22
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Biztosítást mindenképp kötök, de nem tudtam, hogy ilyen esetekre is lehet kötni. Köszönöm a segítséget!
2023. júl. 25. 09:07
 12/22 anonim ***** válasza:

Mindenre lehet biztosítási kötni, kérdés, hogy van e rá keret anyagilag.

Mindenképp személyesen menj be egy irodába, hogy minden kérdésre biztos választ kapj

2023. júl. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Es biztos h terhesseg alatt kell ilyen korutat menni? Lehet hog felidoben kinyilsz, verzel es veszelyeztetett leszel vagy fekudni. Akkor mi lesz? En vagyok parás, de nem vallalnam be.
2023. júl. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Akkor hazajövünk.
2023. júl. 25. 11:49
 15/22 A kérdező kommentje:
Ha kisgyerekkel indulnánk el, akkor mi lenne az, hogy ne menjünk?
2023. júl. 25. 11:53
 16/22 anonim ***** válasza:

Agyongondozott terhesség lesz, ha különböző rendszerek, egymás számára idegen nyelvű leleteivel esel be bizonytalan biztosításokkal. Itt különösen kedvelni fognak, amikor négy különböző nyelvű leletből kell kiokoskodni, hogy végül is mi volt a terhesség alatt. Szóval magán, és angol nyelvű leletek...


Amúgy én nem vagyok biztos az utasbiztosításban, nekem utazás miatt kellett, és a legtöbb mezei biztosító nagyon fázik a terhesektől, és leginkább csak a sürgős dolgokat szeretik fizetni, bizonyos limitig.

2023. júl. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
59%
Hát kérdező, ha te külföldön kinyílsz te onnan szülésig nem fogsz mozdulni, max ha szeretnél egy halott babát, vagy egy életveszélyes állapotot. A legtöbb légitársaság fel se enged úgy a gépre.
2023. júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ezt nem gondoltátok józanul végig.
2023. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Igazatok van, inkább itthon maradunk :)
2023. júl. 25. 13:10
 20/22 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a hivatalos EU-s doksit, akiben leírják, hogy a terhességgel kapcsolatos minden vizsgálat elvégezhető az EU-s országokban a kártyával.
2023. júl. 27. 22:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!