Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Európán belül másik országban...

Európán belül másik országban is elmehetek terhesgondozásra?

Figyelt kérdés

Van EU-s egészségbiztosítási kártyám. Most teszteltem pozitívat, de a férjemmel egy hónap múlva már elutazunk és nem is jövünk haza, csak a baba születése előtt.

Magánban biztos megcsinálják, de alapból a magyar TB terhére ellátnak külföldön is az állami kórházakban. Kérdés az, hogy a terhességemmel mit kezdenek.


2023. júl. 24. 21:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

A vizsgalat elvegezheto, kerdes, hogy mennyibe fog kerulni.

Szerintem ennek mindenkeppen jarj utana, hivd fel az illetekeseket.


En is olvastam olyat, hogy a terhesseggel kapcsolatos minden vizsgalatot allnak igy.

Na de mashol meg azt irjak, hogy az adott orszag torvenyei a mervadoak, tehat ha van olyan vizsgalat, amiert az allampolgaroknak fizetni kell, mert nem tamogatott biztositas ellenere se, akkor kartya ide vagy oda, neked is.

2023. júl. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ok,kérdező, akkor menj. Azt nem ártana megerteni, hogy minden országban más a terhesgondozas. Hollandiában pl nőgyógyász nem lát, csak szülésznő, ő vizsgál csak és bizony ő konkrétan csak azt csinálja a szülésig amit Magyarországon a védőnő. Más országok, mad rendszerek. De te tudod
2023. júl. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!