Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Volt aki nemi élet melett...

Volt aki nemi élet melett túlhordta a babáját?

Figyelt kérdés
febr. 1. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne volna? Nem is értem, milyen összefüggésekben gondolkodsz...
febr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kétszer is.
febr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az elsővel a végén még direkt azért is voltunk együtt, hogy hátha beindítja, meg azért alapvetően az egész terhesség alatt elég aktívak voltunk, de nem sokat ért (ahogyan egyébként a lépcsőzés, a fűszeres kaja vagy úgy semmi sem). Egy nappal úsztuk meg az indítást, másnap kellett volna befeküdnöm a ballon felhelyezésre, amikor maguktól elkezdődtek a fájások (szóval 40+6 napon).

A másodiknál kb az egész harmadik trimeszterben nem voltunk együtt, vagy max 1x (nem volt szinte semmi libidóm). Mégis 39. héten jött a pindur.


Szóval az én szerény, kételemű mintámból kiindulva nem sok köze van hozzá, hogy valaki él-e nemi életet és hogy mikor érkezik a baba.

febr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jelen, 41+3 voltam, amikor indítottak. Magától még akkor se jött volna ki a fiatalember.
febr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi is minden nap/minden második nap együtt voltunk, jó erős görcsöket csinált utána, de a szülés nem indult be 41+0-ig. Akkor magától szerencsére, pár óra múlva indítottak volna.
febr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen.
febr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Onnan szedem,hogy írja,hogy beinduthatja,az orgazmus mert méh összehúzódásokat okoz.meg az ondó is,mert attól meg rövidülhet a méhszáj
febr. 1. 14:01
 8/10 anonim ***** válasza:

"BeindítHATJA, megrövidülHET"

Feltételes mód.

Mit nem értesz?

febr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem 8 as
febr. 1. 16:19
 10/10 anonim válasza:
Igen. És nem hatott a szülésre.
febr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!