Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Korai kombinált teszt eredménye?

Korai kombinált teszt eredménye?

Figyelt kérdés

.10 hét 0 naposam voltam kombinált vérvételen, melynek az eredménye:


Free beta hcg 93.49 iu/l

Papp-a: 0.9014 iu/l


MoM értéket nem kaptam. Ami fontos még, hogy verhigitot szedek, illetve lombikkal fogant a baba...talán emiatt is aggódok jobban.


Sajnos az ultrahang csak 3 hét múlva lesz, amiket találtam az interneten, azok alapján aggódok kicsit a fenti értékek miatt.


Bár azt olvastam, hogy a HCG csökken a hetek növekedésévél, a Papp-a pedig növekszik.


Volt valaki akinek korán lett készítve a véreredmény? Lehetnek normálisak ezek az eredmények?



márc. 23. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 9 hetesen voltam, a neten külföldi oldalon találtam egy táblázatot, ami mutatta hány hetesen mennyi a normál tartomány, ha megtalálom idelinkelem neked :)
márc. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajna nem találom, viszont nekem 132,00 és 0,844 volt ami bőven tartományos belül van, szóval a tiéd is jó lesz :)
márc. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Közben én is találtam egy csomó megnyugtató dolgot. Azt nem találtam csak meg, hogy vajon miért ragaszkodott a doki hozzá, hogy 8-10 hét között a legjobb levenni a vért. De gondolom ő tudja jobban, nem én :)
márc. 23. 18:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nálunk is úgy adnak időpontot vérvételre
márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert ha kicsit korábban csinálják a vérvételt és kicsit később az UH-t, valamennyivel jobb a teszt pontossága.
márc. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Optimálisan a 8-10. hét között veszik le, amúgy egyrészt igen, amiatt mert így pontosabb, másrészt ilyenkor az orvos a 12 hetes genetikai vizsgálaton már kiértékeli a teszt eredményét és ott meg is mondja. Én mondjuk biztos idegbajos lettem volna ha várni kell rá heteket :D
márc. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!