Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A terhesgondozóba az ultrahang...

A terhesgondozóba az ultrahangon szoktak adni képet a babáról vagy csak magánorvosnál szoktak?

Figyelt kérdés
ápr. 13. 11:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Az egyik orvosnál egyszer kaptam egyet ingyen a "családi albumba", a másiknál egy problémát látott és azért tűzött adott egy képet. Egyébként az egyiknél megkértem, hogy hadd fényképezzem le a kijelzőt és azt engedték.
ápr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szegeden nem adtak.
ápr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nálunk az SZTK-ban nincs minden alkalommal UH ha problémamentes a terhesség, csak a genetikai ultrahangok. Viszont akkor adnak képet, térítésmentesen.
ápr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
21/22-ben bp xv. ker sztk-ban minden uhról kaptam képet ingyen, és 2 hetente kellett járnom, szóval elég sok összegyűlt. Rossz híre van a helynek, de ebből a szempontból szuper. A vizsgálóágy mellett van a gép, mindent nézhetünk vizsgálat közben.
ápr. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mikor a legelsőn voltam a pozitív teszt után, akkor azt sem engedték, hogy legalább a monitort lefotózzam. Sőt úgy kellett kérnem, hogy legalább fordítsa oda, had nézzem meg. Azóta magánba járunk, ott kérés nélkül adtak minden alkalommal.
ápr. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!