Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magánorvoshoz járok 7000...

Magánorvoshoz járok 7000 ft-ért alkalmanként. Most beutalt a kórházba vizsgálatra és mondta hogy utána keressük meg a kórházban, megnézi az eredményt. Ott is elkéri majd a 7000 Ft-ot?

Figyelt kérdés
2008. jan. 30. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem.
2008. jan. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg nincs joga hozzá, de pofája sajna lehet.

Orvosa válogatja...

De nem erőltesd mindenesetre...

2008. jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem kérheti el, de inkább készülj fel rá,sajnos...
2008. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
szerintem nem kéri, de lehet, hogy én adnék azért neki borítékba pl 2-3 e forintot. De ez sem bizti. Ahogy te látod. A mai világban már semmi nem olyan fura..
2008. jan. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kórházban akkor a rendes munkaidejében dolgozik, akkor nem kérheti el. Az enyhén szólva pofátlanság lenne, ha mégis kérné, ráadásul nem is egy vizsgálatért, hanem csak az eredmény megtekitéséért.
2008. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem meri elkérni - szerintem - de elvárja. Az én orvosom is rendszerint a kórházba hív vizsgálatra és szemrebbenés nélkül elteszi a pénzt.
2008. jan. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg, mikor felkeresed odabent, hogy mivel tartozol...majd ő megmondja.

Én is így voltam, egyszer kérdeztem meg a kórházban, azt mondta, - ugyan semmivel...(munkaidő, emberség)Azóta nem kérdezem meg.

2008. jan. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem is legyen nálad pénz! De rá nekérdezz!!! kapnak ők eleget, meg ha hozzá jársz akkor havonta fog látni.. számold csak ki mennyit kap csak tőled még a szűlésig!!!! És nem csak egy betege van. Szégyellje magát hogy 7000-ret van pofája elkérni. Nincs mire költenünk így is??? A kismamák 60-70 % nak szerintem bőven nehéz is a helyzete, nehogy már még mi érezzünk lelkiismeretfurdalást!

Boldog babavárást! :))

2008. jan. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Én is ennyit fizettem a dokinak,de kerestem mást mert nem éreztem,hogy mi érdekeljük őt.Szomorú,hogy ilyen megtörténhet.Én legszivesebben az orvosi esküt tenném a boritékba!!!!!
2008. jan. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!