Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Most jövök a dokitól, szerinte...

Most jövök a dokitól, szerintetek van okom aggódni?

Figyelt kérdés
A lényeg h volt már egy vetélésem és próbálok nem gondolni rá, de nagyon nehéz. Ma vagyok 9+2hetes, a doki hasi Uh-t csinált, azt mondta h nem teljesen van tele a hólyagom, ami elképzelhető és nagyon nehezen találta meg a pici szívét. Utána meg is vizsgált, azt mondta minden rendben és adott egy beutalót kórházi UH-ra vagy a héten vagy a jövőhét elején és kért vérvételt is (vérkép, ellenanyag). Kérdem én ha minden rendben akkor minek ultrahang 9-10hetesen azaz minek még egy? Az előző terhességem 9+1hetesen szívmegállással végződött, teljesen be vagyok tojva!

2012. máj. 21. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Konnyu mondani ne idegeskedj.jo lessz minden:)
2012. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne idegeskedj! Amíg dobog a szíve, addig baj nem lehet. Szerintem csak a biztonság kedvéjért küldött el uh-ra! Nekem is volt 3 vetélésem, de most, hogy már a második gyerkőcöt várom, mindig csak az lebegett a szemem előtt, hogy láttam dobogni a kis szívecskéjét. Nekem segített ez a hozzáállás.!!

Csak pozitívan!! :))))) Boldog babavárást!


Egy 3,5 éves, és egy 23 hetes pocaklakó anyukája

2012. máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugi! Engem is mindig elküldött a doki uh-ra a kórházba is, mindkét terhességemnél, és azzal a papírral kellett mennem a védőnőhöz, amit a doki adott az csak nekem volt, a hivatalos a kórházi volt. Nem lehet hogy ezért kell menned?
2012. máj. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nyugodj meg! Bár nekem még nem volt vetélésem, első babámat várom, de én vtam ultrahangon 5, 7, 10 12 hetesen is! Szerintem csak a dokid alapos, mert tudja, hogy volt már egy vetélésed! Inkább legyen alapos!

És ne gondolj arra, hogy bármi baj lenne, élvezd ki a terhesség minden pillanatát! Boldog babavárást! 32 hkm

2012. máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Dettó ugyan ez volt velem is!Ez nem azt jelenti hogy a picivel van baj..ne aggódj.Még az elején vagy a terhességnek.Nehezen találja a szívhangot.Gondold el olyan picurka még!Nekem ez az eset 15hetesen történt.Gondolhatod hogy mennyi a különbség.Nyugi.Jó babavárást!!!

13hónapos fiú anyukája

2012. máj. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most kértem Uh-ra időpontot jövőhét kedden tudnak fogadni! Azt mondta a dokim h az a hivatalos ultrahang és h ott tudják majd megmondani pontosan h mikor kell a 12hetes uh-t csinálni! Csak a kiskönyvemben a méh fundusa, a magzat fekvése, magzatmozgás, magzati szívműködéshez is csak egy -ilyen vonalat tett. De remélem ez nem jelent semmit meg gondolom h ha baj lett volna akkor már ma mennem kellett volna uh-ra, de ő azt mondta h ráérek a jöv.hét elején, vesztemre csak akkorra tudtak időpontot adni, megpróbálok nem az előzményekre gondolni és optimistán hozzáállni h az én babucim teljesen egészséges!:)
2012. máj. 22. 08:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Látod, csak a pecsét miatt kell. És egyébként örülj neki, legalább többször láthatod!!

Nyugi, beszélj vele, szeretgesd és nyugodtan menj kedden, nem lesz semmi baj!

2012. máj. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, persze könnyű ezt mondani. De tönkre ne menj idegileg. Töröld a negatív gondolataidat.

SZerintem csak óvatos, és alapos az orvosod, különösen, hogy már volt egy vetélésed, és ezért.

Nyugalmas babavárást nektek !

2012. máj. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, vetélés után sok orvos óvatosabb, ezért csinál gyakrabban uh-t az elején. Az első vérkép és ellenanyag vizsgálat meg ebben az időszakban aktuális.

Nekem is volt már vetélésem (szintén a 10. hét elején), és az azóta már 2 éves egészséges kisfiamat is nézték sűrűn anno, meg a most pocaklakót is.

Minden jót, boldog babavárást kívánok!

2012. máj. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!