Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hüvelyi ultrahang után előford...

Hüvelyi ultrahang után előfordulhat vérzés? Volt már ilyen valakinek? 13 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
Ma voltam Uh-n és miután hazajöttem elmentem pisilni és picit rózsaszínes véres bolt a wc papír.Eléggé félek hogy baj lehet,de mikor vizsgált mindent rendben talált.Abban bízok hogy csak a vizsgálat miatt lehet.Volt már valakinek ilyen tapasztalata?

2012. máj. 24. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
13 hetesen miért hüvelyi uh-ot csinál? A legbiztosabb az lenne, ha az orvost kérdeznéd. Lehetett attól is, de más oka is lehet.
2012. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehetett attól. Én is kicsit barnáztam az első uh után egy picit, és nem volt gond.
2012. máj. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért azt csinált,nem is tudtam hogy ilyenkor nem azt szoktak,első terhességem,még nem tudom mi hogy megy. Magándoki amúgy.
2012. máj. 25. 00:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy vizsgált is, azt inkább el tudom képzelni, hogy attól véreztél. Nekem mondták még 20 hetesen is, hogy minimális vérezgetés előfordulhat. Ha pár cseppről van szó nem gond, de ha nem múlik el, akkor hívd fel a dokid. Amúgy ne izgulj emiatt. :-)
2012. máj. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!