Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek? (bővebben lent)

Lrig kérdése:

Terhes lehetek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Terhes lehetek?a barátommal 3 hónapja vagyunk együtt és nem szedtem gyógyszert, megszakításosan voltunk együtt, eddig (tudom felelőtlen). Az előző hónapban rendesen megjött a menstruációm, de ebben a hónapban nem, már 5 napot késik (32-35napra szokott megjönni, hétfőn kellett volna megjönnie). voltam orvosnál pénteken, aki megvizsgált hüvelyi ultrahanggal, amin látott egy nagyon kicsi fekete foltot, amire azt mondta, hogy akár terhesség is lehet (mást nem tett hozzá, h vmi betegség is lehet...majd elküldött vérvételre, vizeletvizsgálatra(hétfőn tudok csak menni), viszont csináltam még aznap egy terhességi tesztet(pontosabban 2-t), ami pedig negativ lett. Szerintetek terhes vagyok, csak a teszt nem mutatja ki, vagy esetleg egy ciszta lenne? vettem még egy tesztet holnap megcsinálom, mert nehezen bírom kivárni a hétfői vérvételt és a keddi eredményt.
2012. jan. 21. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha mindkét teszt negatív lett, akkor valószínű, hogy nem vagy terhes. Tudom, hogy nehéz keddig várni, de csak az eredmény tud biztosat mondani.
2012. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még akár lehet terhesség is. Örülnél neki egyébként? Hány éves vagy? Szorítok, hogy úgy legyen ahogy szeretnéd. Majd írj kérlek!
2012. jan. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, nem annyira örülnék most még neki, elég friss a kapcsolatunk, meg főiskolára járok még...mindenképp írok. Köszönöm a válaszokat
2012. jan. 21. 21:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, terhesség esete is fenn áll. A fekete folt lehet petezsák is... Megcsiináltad ma a tesztet?
2012. jan. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, most csináltam meg pár perce, és megint negatív lett
2012. jan. 22. 09:40
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha a fekete folt petezsák lenne, akkor a hcg teszt már kimutatná. Anno nekem legalább is igy volt. A teszt + lett, orvoshoz kb 1 hét mulva mentem, a petezsákot már látta is, de elöször azt modnta,ez nem biztos hogy az, menjek még 1 hét mulva...
2012. jan. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szió,

szerintem vegyél több tesztet, és az is jó, ha tartasz otthon mindig.

Én a Romed terhességi gyorsteszteket tudom neked ajánlani.

De eredménytől függetlenül nem árt, ha elmész a nődokihoz egy kontroll vizsgálatra.

2012. jan. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia!

mi lett bvelőle??baba??

2012. jún. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!