Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek olyan tapasztal...

Volt valakinek olyan tapasztalata, hogy az orvos a méh vizsgálata után azt mondta, hogy nem vagy terhes, de az ultrahang mást mutatott? Ha igen, hány hetesek voltatok ekkor?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem így volt... pozitív itthoni tesz. vittem pisit, ott is ellenőrizte, szintén pozitív volt. megvizsgált, ott nem érezte hogy terhes lennék. Utána jött az UH (hasi, nem hüvelyi) és ott már tisztán látszott a petezsák :) Annyit mondott hogy ha ott nem látszana, akkor jönne a hüvelyi UH a pozitív tesztek miatt. Mára 1,5éves :) Sok sikert! :)
2012. ápr. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lemaradt... 6 hetes voltam kb. Pontosan nem tudom, mert gyógyszert kellett szednem, nem volt menszesz sem. A doki is meglepődött. :)
2012. ápr. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindhárom gyermekemnél a 8. hétben tapintásos vizsgálattal nem tudta megállapítani a doki a terhességet, csak a hasi UH.
2012. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy nem vagy az, vagy csak nem mondta biztosra? Van, akiknél miért nem lehet egyből megállapítani, másoknál meg már 4.-5. hétben?
2012. ápr. 30. 21:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első vagyok...úgy fogalmazott, hogy így tapintásra nem érzi. de azonnal elő is szedte az UH-t.

Neked nem csinált UH-t? vagy az mit mutatott?

2012. ápr. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!