Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, a doki...

5 hetes terhes vagyok, a doki szerint ráérek 7 hetesen is elmenni hozzá vizsgálatra. Nincs az későn? És sztem nincs is ott ultrahang.

Figyelt kérdés

A nőgyógyászom a háziorvosom is egyben, tehát tud a terhességről.

Menjek másik nődokihoz, vagy csak türelmetlen vagyok?


2011. szept. 26. 09:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Uh-ot szerintem fog csinálni. Ráérsz akkor menni egyébként!
2011. szept. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bőven ráérsz akkor elmenni, én i csak 7+2-n voltam először
2011. szept. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vetted még észre, h minden 5. kérdés az, h "5 hetes vagyok, de 7 hetesen kell visszamennem v mennem". Erre pedig mindig azt válaszolják, h azért, mert 7 hetesen szívhangot is lát, 5 hetesen még csak "buborékot". Az orvos pedig tudja, h a petezsák még önmagában sokat nem jelent. Légy türelmes, mert az életed hátralevő része arról fog szólni, h türelmesnek kell lenned, ez az alapja a gyereknevelésnek.
2011. szept. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 8 hetesen voltam először, mikor már másodjára nem jött meg.Ja és SZTK-ba, addig nem is beszéltem dokival...minden rendben volt, most 11 hónapos a fiam:)

Türelmetlen vagy, de ez tök normális:)))

2011. szept. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Elnézést, nem vettem észre, hogy minden 5. kérdés erről szól.

Türelmetlen fajta vagyok, az elsőnél meg az akkori nődokim 6 hetesen uh-ozott...

Ezért a kérdés.

2011. szept. 26. 09:29
 6/11 anonim ***** válasza:
biztosan akarja látnia szivhangot,ezért mondta ezt.
2011. szept. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tényleg kicsit türelmetlen vagy, de valahol érthető. :) Nincs későn a 7 hetes vizsgálat, akkor már biztosabban lát szívhangot, előbb én csak akkor mennék, ha gond van, pl. vérzés. Az első babánál 9 hetesen mentem először, a másodiknál véreztem, így 6 hetesen, de még nem volt szívhang, a harmadiknál 8 hetesen, és mindent látott, amit kell.

23+2 hkm

2011. szept. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2011. szept. 26. 10:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hetesen csinalt elso ultrahangot eloszor ne aggodj csak turelmetlen vagy
2011. szept. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is a második, de eszemben sincs menni még!Én a holnap után már 8 hetes leszek, de csak jövő hét szombaton megyek! Akkor még bővel lesz időm elmennia kiskönyvért, meg a beutalókért! :)

Én is türelmetlen tipus vagyok, de most olyan nyugi van rajtam, tudom hgy minden ok, érzem hogy terhes vagyok!ÉS boldog :)A dokim csak annyit tudott hogy tervezzük, és vár minél hamarabb!

nyugi!

2011. szept. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!