Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Normális dolog? 6,8mm élő...

Normális dolog? 6,8mm élő embrió uh szerint 08.19én este. Másnap barnás piros folyás szerű nyálkás váladék.

Figyelt kérdés

Csak wc papiron...Doki azt mondta normális meg hát mensi környékén vagyok amúgy...

Előző terhességnél szedtem az utrogestant.Most ne tartotta szükségesnek.HEMATÓMÁT uh kizárta.



2012. aug. 21. 08:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Férjed nem tud háziorvoshoz elszaladni a receptért? Akkor pihenj szépen! Drukkolok nagyon!
2012. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Tegnap este 2x pár cmes alvadt bordó vérdarab kijött görcs nélkül azóta csak piros vér. Dokihoz úgy érzem még nem megyek ha most vetélés volt bár nálam másmilyen szkott lenni volt már párszor. Bizom benne ,hogy lecseng hamar a vérzés és elmegyek ultrahangra. Mondjuk meglepődnék ha meglenne még a babó....
2012. aug. 22. 06:26
 13/18 anonim ***** válasza:

Sajnálom, én ugyanígy jártam 3 hete, nekem is rózsaszínes folyással kezdődött. Én ugyan kaptam akkor utrót, de a rózsaszínezés után már nem használt egyáltalán.

Drukkolok azért Neked nagyon!

2012. aug. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Tudjátok azért haragszok mindkét orvosra.....TUDTÁK ,hogy volt vetélésem meg elhalt terhességem SŐT AZT IS TUDTÁK,HOGY SZEDTEM A KÉT GYEREKEMMEL.....MINDEZEK ELLENÉRE nem irták fel.....
2012. aug. 22. 11:43
 15/18 anonim ***** válasza:

ezét én biztos h kiverném a balhét... ha most miatta nem maradt meg a babóca...és lehetséges sikerült volna ha csak megmozdul és ír egy tetves receptet...már bocsánat a szavakért de nagyon felhúztam magamat :( nagyon remélem minden rendben van sajnos ehhez nem tudok hozzászólni még így nem jártam... kitartást...

11hkm

2012. aug. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Már intézkedtem már forrásból gyógyszer ügyben...A következő babánál ha lesz....Most még nagyon friss a dolog akkor szedni fogom ezerrel....
2012. aug. 23. 06:31
 17/18 anonim ***** válasza:

Jól tetted. De az orvoscserén is gondolkodj el, hiszen ilyen felelőtlenül nem lehet kezelni életeket!!

Mesélj el neki mindent, és bizalommal fordulj hozzá.

Ha budapesti vagy, tudok neked kit ajánlani, akit én is egy "érdekes" orvos után ajánlás útján ismertem meg és még ilyen lelkiismeretes, emberi orvost nem láttam.

2012. aug. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo, megmaradt a baba?
2017. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!