Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Melyik mérésnek higgyek?

Melyik mérésnek higgyek?

Figyelt kérdés

34 hetesen voltam a soten a terhesgondozason, 2150 grammra becsultek a kislanyunkat. Le is mérték, bpd 85 mm stb.

Tegnap voltunk 35 hetes par naposan 4d-n, ahol 2400 grammra becsultek a sulyat, de pl a bpd 81 mm lett es a tobbi ertek is kicsit kisebb, mint amit a soten mertek masfel hete. Melyik a pontosabb mérés? Amit a soten 10 perc alatt mérnek vagy egy 4D, ahol sokaig nezik és mérik?



2012. nov. 25. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán én inkább a 4D-snek hinnék, mert úgy gondolom az a gép modernebb, újabb lehet. Így pontosabb is. És a 4D-n ugye alaposabban megméregetik, nem csak hamar gyorsan nagyjából.
2012. nov. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a keresztet irányító kéz megbízhatóságának. Nálunk van egy szonográfus, akit senki se tart a legjobbnak a szakmában (se magánorvosok, se védőnők). Ugyanazon kórházban elég hihetetlen különbséget mértek nekem egy hét alatt. Az egyiket ez a szonográfus mérte (az ehetit), a múlt hetit egy doki. Mindegy, majd kedden kiderül, mert a szonográfus mérése miatt és a korom miatt kedden szülni fogunk, két héttel az időpontom előtt.
2012. nov. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!