Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik orvosnak higgyek?

Melyik orvosnak higgyek?

Figyelt kérdés
Van a fogadott dokim,aki szerint kb 34 hetes terhes vagyok,és van az sztk-s aki viszont 36-ot mond!Hogy létezik ez?Most akkor kinek higgyek?
2011. márc. 9. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindkettőnek igaza lehet. 2 hetes terhességi kor eltérés teljesen normális és mindennapos (még 4 hét eltérés is lehet)
2011. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%

Tudod az utolsó menstruációd első napját?


[link]

2011. márc. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
46%
Amelyik több tapasztalattal rendelkezik.
2011. márc. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg a www.bertengo.com-on, a születés és terhességi kalkulátor-ban. Más érdekességet is találsz ezen az oldalon. Pl. megnézheted a kinai fogamzás naptárban azt is, hogy milyen nemű lehet a gyereked.
2011. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen tudom az utolsó mensim napját,de már akkor is rákérdeztek,hogy biztos-e az időpont...most meg azt mondta a doki,ne foglalkozzak ezzel,mert csak az UH eredmények számítanak...azért nekem nem mindegy,hogy mikor szülök!

Köszi az eddigi válaszokat!

2011. márc. 9. 20:59
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha 34 hetes lennél is szülhetnél 4 hét múlva, és ha 36 hetes, akkor is szülhetnél 6 hét múlva, a szülés időpontját pontosan megmondani sem gyakorlattal, sem uh-val nem lehet.

Majd jön a gyerek, ha úgy gondolja, hogy itt az ideje.

2011. márc. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
inkább a méret szerint, Nekem is ha az utolsó mensitől számították volna, két hét túlhordás lett volna, ami nem is volt igaz, így hál istennek megkíméltek egy csomó felesleges vizsgálattól. De két hét eltéréssel bármikor szülhetsz.
2011. márc. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is idősebb terhes vagyok az uh szerint, pont mint te 2 héttel.Tudom mikor volt az utolsó mensim.Mi mindig az utolsó menstruációtól számolunk az orvosommal.Össze van minden pakolva,így ha hamarabb akar jönni, hát legyen.Én mindig a beutalókat is úgy kértem, ahogy én számoltam, nem az sztk-s orvos véleménye szerint.
2011. márc. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Igazatok van...végülis az a két hét már nem oszt nem szoroz :))

2011. márc. 10. 09:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg a legelső ultrahang leletedet, és az akkor mért korhoz tartsd magad! Az a mérvadó, a későbbiek már nem!
2011. márc. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!