Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 4D-s babamozira bármikor el...

4D-s babamozira bármikor el lehet menni, ha valaki meg szeretné nézni a babáját? Úgy értem a 18. héten nem fognak kinevetni? Ott is lemérik azért a babát? Néznek minimálisan eltéréseket?

Figyelt kérdés
A genetikai uh még 2 hét múlva lesz, de nagyon kíváncsi vagyok a babámra.

2013. jan. 2. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
én 19hetesen mentem és nagyon jo volt nyugodtan menyél nem nevetnek ki boldog babavárást
2013. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekik ez üzlet, hülyék lennének kinevetni, amikor potenciális pénzforrás vagy! Logikus.

Amúgy ott is megnéznek mindent, lemérik, stb... hogy egészséges-e, van e a gyomrában víz, mindent ugyanúgy csinálnak, mint a rendes uh-n.

Én nagyon szerettem menni, mert megnyugtatott, főleghogy csak 22. héten rúgott először :S

2013. jan. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem nevetnek ki, akkor mész amikor akarsz, és amennyit a pénztárcád megenged.


Én 16 hetesen voltam, mert szerettem volna látni és tudni a nemét. Nagy élmény volt, szerintem jó a 4D ilyen korán is, mert ilyenkor még egyben látszik a baba a képernyőn és nagyon cuki - igaz, kis pálcikaemberke, de akkor is.

2013. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért nevetnének ki??Én pl először 13 hetesen mentem,és már megvolt mindene,csak persze még kicsi volt. :) De nagy élmény volt nekem is és a páromnak is.És mi már akkor megtudtuk a nemét is :) Ja és alaposan megnézték mindenét,22 perc volt és 6 ezer ft-ba került (Miskolc).

Majd 26 hetesen megyünk újra. :) Már alig várom én is és a férjem is :)


22+1 hkm

2013. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: kislány vagy kisfiú a babátok?
2013. jan. 2. 21:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi Győrben a Bemtéren a György 4D Ultrahang rendelőben voltunk 18 hetesen! Elötte érdeklődtem és azt mondták elöbb is lehet látni a babát de még túl pici, de ha akarjuk szívesen megnézik! 20 perc dvd fotóval 7000 Ft.
2013. jan. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs csak elfelejtettem hogy 18 hetesen is ennyit csináltattunk és 25 hetesen a teljeset! 10900 ft volt! Szép képek és fotók készültek és aranyos volt a hölgy !ÜDV!
2013. jan. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi 8 hetesen és 17 hetesen is voltunk igaz, nem babamozin, hanem csak megnéztük 2 és 4d -be is és kaptunk 2 fotót..

Nem nevettek ki, sőt, nagyon kedvesek voltak.. :D Én így voltam nyugodt 2 vetélés után, hogy minden rendben van! Egyébként alkalmanként 5 ezret fizettünk, ami szerintem nagyon baráti.. :)

Azóta is megvan a fotóm a 8 hetes kis ebihalamról :D nagyon jó volt látni :D

Még egyszer menni fogunk 26 hetesen akkor már babamozira...


24 hkm

2013. ápr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!