Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van egy 5.5hònapos...

Van egy 5.5hònapos kislányom, kiderült 7 hetes terhes vagyok. Mi tévö legyek?

Figyelt kérdés
A pàrommal a kapcsolatunk vålsàgban van.a kicsikkel egyedül maradnék mert mindenki estig dolgozik.nem tudom bîrnàm e egyedül.nem pénzes csalådban nöttem fel,fèlek hogy az egyik gyermekemnek nèlkülöznie kène.mit tegyek?abortusz?hogy èlném meg?
2013. jan. 4. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. jan. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
24
2013. jan. 4. 14:06
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha válságban van a kapcsolat, meggondolnám, hogy szüljek-e neki még egy gyereket....
2013. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a pároddal,hogy ő mit szeretne!Fontos,hogy közös döntés legyen,mert ez még jobban eltávolíthat benneteket egymástól.
2013. jan. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Vele nem lehet beszélni.nem akarja.
2013. jan. 4. 14:12
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Akkor miért nem védekeztél? tudom hogy nem ez a kérdés, és nem is bántani akarlak, de minden nap van egy ilyen kérdés. De ha válságban a kapcsolatod és valószínű hogy egyedül maradsz akkor sajnos te is tudod a választ!Az abortusz biztosan borzasztó de utána a gyerekeket szenvedni látni, nélkülözni szerintem még borzasztóbb. Kívánok minden jót!
2013. jan. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen apukával mindenképpen beszéld meg, mert neki kell a gyerektartást fizentie, neked meg felnevelned.


"fèlek hogy az egyik gyermekemnek nèlkülöznie kène."

mi az hogy az egyiknek? nem adsz majd enni az egyiknek hogy a másik kacsa combot egyen?

mi egyformák vagyunk a családban és mind a négyen (2 gyerek+mi ketten) ugyan annyit érünk és ugyan azt kapjuk. minden megosztunk.

2013. jan. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem ugy értettem.1 gyermeknek biztosan nem kell hiànyt szenvedni de 2nek nem tudok megadni mindent.gyògyszer mellett lettem terhes
2013. jan. 4. 14:20
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem akarja,akkor ne tartsd meg.Mióta gyermekem van,maximálisan abortusz ellenes vagyok,de egy gyerekkel sem könnyű egyedülállónak lenni,kettővel meg egyenesen katasztrófa.Emberileg,és anyagilag egyaránt.Sajnálom,hogy így alakult.Ne halogasd a döntést,mert annál nehezebb lesz.
2013. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%

Ha egy gyereknek meg tudsz adni mindent, akkor kettőnek is! Ha nagyobbak lesznek, nagyon jól ellesznek együtt a kis korkülönbség miatt.

Az már viszont nehezíti a kérdést, hogy gondok vannak a pároddal. Ezt valahogy helyre kellene hozni!

Tudom, hogy többen javasolják neked az abortuszt, de én személy szerint nagyon abortuszellenes vagyok. Én a 6. babámat várom, és bár mindegyik tervezett volt, ha nem így lett volna, akkor sem tudtam volna elvetetni! Bármikor is lennék terhes (akár hány gyerek után, akármilyen korán), akkor sem jönne szóba nálam az abortusz! De helyetted nem dönthetünk, ezt neked kell eldöntened! De szerintem ne kapkodd el, hanem gondold át!

2013. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!