Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Volt már valakinek olyan,...

Volt már valakinek olyan, hogy pozitív teszt után mikor elment dokihoz az ulrahangon még nem látott semmit?

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyi idős lehet a terhességed. Ha nagyon fiatal, 4-5 hetes, elképzelhető, hogy nem mutatja az Uh.
2013. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert ma voltam és nem mutatja, azt mondta a doki, hogy lehet a ciklus vége felé fogant!! de 3tesztem pozitív lett! 2 reggeli és 1 esti! Elvagyok keseredve, hogy most mi lehet!!!
2013. jan. 9. 15:19
 3/14 anonim ***** válasza:
Én 4-5 hetes lehetek, pont ezért akarok várni még legalább egy hetet, hogy biztosan látszódjon !(2 pozitív tesztet is csináltam )
2013. jan. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Bnőmnek ma azt mondták hogy 3hetes! Neki meg kimutatta!! Na én ezt nem értem akkor!! :D
2013. jan. 9. 15:23
 5/14 anonim ***** válasza:

valószínűleg később fogant a baba, nem középidőben.

mikor kell visszamenned?

2013. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
a barátnődnek szerintem biztos több mint 3 hetes, én is úgy voltam mint te pozitiv tesztek de az uh-n semmi türelem várjál kb. 2 hetet és látni fogod
2013. jan. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
vannak jobb és rosszabb uh gépek. Amit az egyik kimutat, a másik nem biztos. Ha 3 teszted is pozitív lett, ne aggódj, valószínű csak fiatal a terhesség. Én pl mindkét terhességemnél későn mentem orvoshoz, pont emiatt. Az elsővel 6 hetesen, a másodikkal 9 hetesen. Előtte volt egy általános kontrollom, akkor kb 4 hetes lehettem, kíváncsiságból a doki megnézett, és nem volt még ott akkor semmi.
2013. jan. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
jövőhét szerdán kell visszamennem.
2013. jan. 9. 15:47
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem két héttel a teszt után még csak üres petezsák volt. Rá két hétre már "szép nagy" baba szívdobogással! :-)
2013. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. héten semmit nem látott, persze a teszt pozitív volt, rá egy hétre üres petezsák, következő héten embriócsomó és csak a 8.héten láttak szívdobogást. Persze én is rettegtem mi lesz mert végig mindjárt megjön érzésem volt. Nem győztem a wc-re járni. :) 32 héten tartok.
2013. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!