Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Történt valakivel ilyen?

Történt valakivel ilyen?

Figyelt kérdés
12 hetes ultrahangon vastagabb tarkóredő mérés, közben a szonográfus egyfolytában azt mondta, hogy tiszta homály és sötét a kép, alig lát valamit, mért 3,3-at és 3,6-ot is, úgy meglökdöste szegény babócát azzal a "bottal", hogy azt hittem a számon jön ki az az izé. :( Megkaptam a kombinált teszt eredményét, pozitív down-ra, de észrevettem, hogy elírták a születési dátumomat és 29 helyett 39 évesnek számoltak, mivel a véreredményeim meg jók lettek és a hibát korrigálták, így negatív lett végül az eredmény. Van már időpontom méhlepény mintavételre, meg is csináltatom, mert már csak így leszek nyugodt, de kicsit kiakadtam az elmúlt egy hét történésein... :( Nagyon remélem, hogy egészséges lesz a babám és nem ártottam neki sokat a rengeteg sírással meg idegeskedéssel. :S

2012. nov. 16. 17:16
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
szia miért nem mentél el magánrendelésre vagy egy másik uh-ra?
2012. nov. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Ez a vizsgálat nagyon fontos, én elmennék a helyedben egy normális helyre.
2012. nov. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy a 4d uh-ás doki is sajnos a rossz leletet látta, így azt mondta, hogy akkor megyünk biztosra, ha megcsináltatjuk a biopsziát, de az a baj, hogy most már egy 4d-s uh sem biztos, hogy megnyugtatna afelől, hogy minden oké, tudom, hogy van kockázata a dolognak, a saját dokim is elbizonytalanodott egy kicsit, hogy most mi legyen, de a vizsgálatban maradtunk végül és egy nagyon nagyon profi nőgyógyász fogja csinálni, úgyhogy remélem rendben lesz minden
2012. nov. 16. 17:28
 4/40 anonim ***** válasza:

szia,

javaslom neked az istenhegyi úton keresd meg Dr Hajdú Krisztina genetikust. sokan dicsérik, én is nála voltam, hasonló problémák miatt. itt is mindenki dicséri. csak kérj mielőbb időpontot, mert a tarkóredő mérés, csak a 13 hétig pontos. de ha CVS-t kell csinálni az se gond, ne félj tőle nem fáj. az az istenhegyin nagyon drága, de két nap alatt hívnak az eredménnyel. nekem megérte.... szorítok neked!!!!

2012. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
és még annyi, hogy nem én vettem át a leletemet, hanem édesanyám, ő szegény pedig annyira ideges volt, hogy nem látta a rossz születési dátumot és ezt a rossz leletet mutatta meg a 4d-s dokinak, aki végül a biopsziát is csinálja majd :S azért jövő szerdán még a mintavétel előtt megkeresem a dokit és megmutatom neki az új eredményeket, nem tudom jelent-e majd valamit, de muszáj látnia, hogy el lett szúrva a dolog első körben
2012. nov. 16. 17:33
 6/40 A kérdező kommentje:
kedves 4. válaszoló, sajnos mire megkaptam a teszt eredményét már betöltöttem a 13. hetet és ekkor a tarkóredő mérés már nem biztos, hogy valós eredményt mutat, legalábbis valami ilyesmit olvastam a honlapjukon valahol, amúgy minden más eredményem teljesen oké, sőt még kicsit talán nagyobb is a baba, mert 68 mm-nek mérték, ja és van orrcsontja is (2 mm), 12+2 naposan voltam, a leletre meg 12+6 napot írtak, de ez már talán nem is olyan fontos... vagy nem tudom...
2012. nov. 16. 17:38
 7/40 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást! :)
2012. nov. 16. 17:39
 8/40 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. velem is hasonló tortúrát járattak végig, és a végén megcsináltattam, a CVS-t. ott kizárták a down kórt, és a következő genetikai UH-ok is jók lettek. én is éreztem hogy nem lehet gond, de ha nem teszem meg szét idegeskedtem volna az egészet....

kívánom neked is hogy feleslegesen csináltasd meg a vizsgálatot!!! :) 37 hkm

2012. nov. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
nagyon köszi, én is azt érzem, hogy nem lehet gond, de most már jöjjön, aminek jönnie kell, csak legyünk túl rajta minél hamarabb és tudjam meg, hogy minden rendben, elméletileg jövő hét pénteken már lesz eredmény, addig meg igyekszem nem kiakadni még ennél is jobban...
2012. nov. 17. 17:18
 10/40 anonim ***** válasza:
vigasztaljon, hogy nem vagy egyedül... amikor én paráztam rajta akkor itt is nagyon sok hasonló esettel találkoztam, és szinte sehol sem volt gond. veled is igy lesz. addig lazits egy kicsit, próbálj másra gondolni. csak jóra. :)
2012. nov. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!