Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha 6 hetesen 3mm-es...

Mesi89 kérdése:

Normális ha 6 hetesen 3mm-es az embrió, de még nincs szívhang és 8 hetesen kell visszamennem dokihoz?

Figyelt kérdés

2013. jan. 20. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen
2013. jan. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2013. jan. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 hetesen még csak petezsák volt, szóval teljesen jó :)
2013. jan. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

az jó lenne hogy ha 3 mm-s lenne, de már ilyen kicsinek is kell lennie szívhangnak vagy pulzálást látni kell!!!!!!!ezt a dokim mondta nekem annó mert nekem ugyan ez volt, 6 hetesen 3mm és szívhang nélküli....8 hetesen műtöttek mert akkor sem volt szívhangja és nem is fejlődött.....



remélem csak rossz volt az uh mert ha nem akkor sajnálom de most nem lesz baba :S

2013. jan. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

tudod, hogy mikor sikerült összehozni a babát? rendszeres a menstruációd?

mert lehet, hogy azért ilyen picike, mert nem menzi után 2 héttel sikerült létrejönnie, hanem később.

nekem 6 hetesen 5,5 mm-es volt szívhanggal, de mi tudjuk, hogy 14-16. ciklusnapok egyikén sikerült. ha tiétek mondjuk 1 héttel később, akkor semmi okod izgulni!

amúgy se izgulj, mert az a legrosszabb, amit tehetsz. gondolj arra, hogy ott van veled, és szépen fejlődik. beszélj hozzá, hogy várjátok nagyon, és örültök neki! én ezt tettem, és minden rendben! pedig én is izgultam rendesen, mert előző babánk elment

most vagyok 7 hetes.

2013. jan. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ha 6 hetesen még nincs szívhang nincs semmi gond miért kell halálra ijeszteni????? 7.héttől szokott lenni általában és nagyon függ a fogantatástól is...nyugodj meg majd 2 hét múlva kiderül de előre kár izgulni...8 hetesen ha tényleg nincsen szívhang akkor már baj van...ilyenkor naponta 1mm-t nő a kicsi ki lehet számolni mekkora lesz addigra...nekem 8 hetesen volt 14mm és normális kisbabám van...sőőőt már 32 hetesen akkora h 34 hetesnek felel meg...
2013. jan. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4%
utolsó te nem voltál ebben a helyzetben, nem halálra ijesztettem csak elmondtam nálam mi volt...és ha most nincs szívhangja szerinted hogy fog fejlődni, nőni ?????????
2013. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sem volt szivhang 6 hetesen.És nekem is csak 3,5mm volt az embrió.Néhány napja voltam orvosnál (8hét 3 naposan) és volt szivhang illetve 18 mm volt már.Úgyhogy ne aggódj.
2013. jan. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mensi szerint 6+5 hetesen voltam, és még csak petezsák volt, illetve benne látni vélt a doki egy 2-3 mm-s valamit. Engem 2,5 hét múlvára rendelt vissza, de megérte várni, mert akkor már tök babaformájú volt! :-)
2013. jan. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok én is. Az embryo 6 hetes, 4 mm-es, nincs szívhang. Az orvos szerint elhalt, de adjunk neki még 1 hetet. Nagyon bízom benne, hogy rendbe lesz. Jó lenne ezzel kapcsolatban pozitív tapasztalatokat olvasni.
2013. jan. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!