Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szívhang sejthető? Mire...

Szívhang sejthető? Mire számíthatok? ( Bővebben lent )

Figyelt kérdés

Decemberben pár napot késett a havim,és nem is tartott annyi ideig,mint szokott! Januárban meg már nem is jött meg! Csináltam tesztet,ami pozitív lett!

Elmentem dokihoz,aki 17mm-es petezsákot látott az ultrahangon,viszont üresen.Mára behívtak, hogy be kell feküdnöm,mert elhalt a terhesség, és műszeres befejezésre lesz szükség!

Mielőtt befeküdtem volna,csináltak még egy ultrahangot, amin már 22mm-es volt a petezsák, magzati szívműködés csak sejthető!

Pénteken kell vissza mennem, de mondta a doki, hogy ugyan úgy éhgyomorral,mint ma! Mert lehet, hogy mégis műtét lesz!

A gép szerint csak 5 hetes terhes vagyok, dokim viszont azt mondta, hogy egy 5 hetes terhességnél nincs még sejthető szívhang sem, és nem ekkora a petezsák!

Szerintetek mi lesz velem pénteken?

Válaszotokat előre is köszönöm! :)


2013. jan. 30. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Pénteken valószínű lesz újabb Uh-od. Nagyon drukkolok hogy akkor már dobogjon, viszont ha a zsák mérete nő, akkor van remény!!!!!
2013. jan. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló volt, itt alszik mellettem a kis pöttöm!

Drukkolok!

2013. jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet tudni, hogy mi lett végülis??
2013. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ma voltam ultrahangon! Jó szívműködés, CRL : 5mm

:))

2013. febr. 1. 15:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok, hála istennek!
2013. febr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bijanka! Köszönöm szépen! :)
2013. febr. 1. 19:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok !!!! Sok boldogságot és jó egészséget nektek :) Én holnap megyek, remélem minden rendben lesz. :) 6+5 hkm
2013. febr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm!

És drukkolok Neked! :)

2013. febr. 3. 18:10
 9/9 anonim ***** válasza:
De jó!!!!!!!! Sok boldogságot!
2013. febr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!