Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 6+1hetes terhes vagyok, mar...

6+1hetes terhes vagyok, mar 2szer voltam ultahangon, es a baba meg most sem látszik rendesen. Mennyit kell varnom még h meglátják a babát es halljak az életjeleket?

Figyelt kérdés
4hetes terhes voltam,akkor meg nemtudtam biztosan h az vagyok,megvereztem picit..(este latszodott a wc papiron) mivel epp akkor volt ott az ideje h amugy is megkellett volna h jöjjön,azt hittem,h biztosan azert,es reggelre megjön.Reggel lett(vasárnap) es semmi..Egesz nap figyeltem,elmult a nap es este kb olyan 2-3cm-es területen látszodott verzes.Gondoltam biztos másnap reggelre megjön,de nemjött..nem is volt több verzes,semmi.Elmult 4nap vettem 1 tesztet az pozitiv lett.Masnap(pénteken) elmentem dokihoz. irt ki utalot ultahangra.Hétfön voltam es csak 1 kis 6mm es "helyet látott ahol lennie kéne a babának ,de az még nem volt.Alatta meg 1 területet ami 12mm,verzés miatt lett ott.Irt ki utrogestant,es 1hét mulva mondta menjek megint.Az a nap ma volt.mondta hogy mintha látná a babát,de még alig,meg még nem biztos h az az.csak mintha az volna.eletjel egyenlőre semmi.az a terület ami a "baba alatt volt,ma mar jobbrol és balrol is van.Azt mondta h pihenjek,feküdjek,mert lehet ha megverzik az/azok a terület akkor magával viszi az egész terhességet.ne emeljek nehezet stb.Mondta hogy ettol még lehet 1 egészséges terhesség lesz,es nem lesz semmi gond,de majd meglátjuk.Csütörtökre visszarendelt ultrahangra. Talán akkor már többet lehet látni? mert eddig még hely van,benne baba nincs se életjel.volt már valaki hasonlo helyzetben?

2013. febr. 18. 11:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Most értem haza UH-rol.Képzeljétek 3nap alatt csoda történt,láttam a babát és már a szive is müködött!!:-)))

2hét mulva kell mennem,megint UH-ra. :-))))))

2013. febr. 21. 09:27
 12/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok !!! :))) Vigyázz magadra és pihenj sokat ! :)
2013. febr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök, hogy nálad is jól alakultak a dolgok! Gratulálok és boldog babavárást kívánok!

6-os válaszoló

2013. febr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!!!:-))
2013. febr. 21. 21:33
 15/15 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!!! Tudtam, hogy így lesz, éreztem, és nálam is hasonló volt a helyzet:)))))))


Vigyázz magatokra:)

2013. febr. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!