Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Holnap kell mennem cukorterhel...

Holnap kell mennem cukorterhelésre, de van egy kis baj az otthon készítendő lötyivel. Ez normális?

Figyelt kérdés
Azt mondta az asszisztensnő, vegyek egy port a gyógyszertárban, előtte való este oldjam fel kb. 3 deci vízben vagy teában. Na most én beleöntöttem a port egy pohárba, felengedtem vízzel, és abban a pillanatban kővé vált benne a por. Nem tudom megkeverni, felette áll a víz.Ez lassan feloldódik, vagy én rontottam el vmit?
2013. júl. 8. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem kellett venni, az SZTK-ban ez jár, viszont ott is csak beleöntötték a port a vízbe, elkeverték kanállal, egyből feloldódott.

Elég fura, hogy a tiéd így megkeményedett.

2013. júl. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sima csapvízben oldottad fel vagy ásványvízben? Az enyém is összeállt az ásványvíztől..Reggelre feloldódik,lehet azért is kellett előző este megcsináld. Nekem helyben csinálták anno, és szét kellett volna rágogatnom :D Mondtam, hogy oké, ha fizetik a fogorvost..
2013. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:) Hát, úgy látszik ez a baba már most kihívásokat támaszt elém.. :) Lassan már haladok vele, már 3 kis "sziget " van a pohárban.. :) Biztos már állt egy ideje a por, vagy fel kellett volna ráznom előtte, vagy apránként belekeveri, nem tudom.. :) Köszi választ!
2013. júl. 8. 22:56
 4/11 A kérdező kommentje:
sima csapvíz, de már alakul, reggelre lehet ok lesz.. :)
2013. júl. 8. 22:56
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem ott keverték be helyben, nem értem miért kell előző nap bekeverni. Beleöntötte a vízbe a port, és azonnal keverte, a végére ahogy ittam kezdett keményedni.
2013. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Első terhességemnél nekem is ott keverték... Most már ez sem jár csak úgy.. :) Már kb 6 darabban van.. :)
2013. júl. 8. 23:01
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is összeállt :D

Ráadásul én nem is pohárba, hanem üvegbe öntöttem :D

Rázogattam, kisebb darabokra tört.. Átöntöttem pohárba és kanállal szétverdestem :D Maradtak benne kisebb darabok, de azok reggelre se oldódtak fel.. :/

35 hkm

2013. júl. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:) Köszi! Akkor van remény.. :)
2013. júl. 8. 23:06
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Hajrá :) Én a végén meg sem ittam( illetve nem rágtam el a kőtömböket) ettem két csokit helyette..
2013. júl. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt. Olyan lett, mit a beton. Kicsit fel kell melegíteni és ennyi. Éjszakára meg hűtőbe teszed és reggelre jó lesz:)

Legközelebb már okosabb voltam: kis adagokban adagoltam a port a vízhez. Így simán feloldódott.

2013. júl. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!