Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha az utolsó menstruáció...

Ha az utolsó menstruáció május 18. -án volt akkor a dokik szerint most hány hetes lehetek? Csak a fontos Uh-k miatt kérdezem!

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
11. De ezt te nem tudod kiszámolni?
2013. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem május 22-én volt az utolsó mensim. Múlt héten voltam ultrahang szerint betöltött 7 hetes, most már betöltöttem a 8-at is. A 12 hetes ultrahangra augusztus 27-én megyek.

Szerintem te 1 héttel járhatsz előttem. De miért nem mész orvoshoz, hogy szerinte hány hetes vagy?

2013. aug. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó! Te nem lehetsz 8 hetes! 10 hetesnek kéne lenned, ez el van számolva!
2013. aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, menstruáció szerint 10 hetes vagyok, de a baba mérete szerint betöltött 8. hétben járok.

Érdekes mód, múlt héten akkor 9 hetes voltam, az orvos akkor látott szívhangot. Menstruáció szerint 8 héten még nem volt a babámnak szívhangja.

2013. aug. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Terheskalkulátorok nagy segítséget jelentenek ilyenkor:)
2013. aug. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem juni 8an volt az utolso mensi uh szerint 6hét 4 napos a méretek alapján.mensi szerint 7hét 6nap szoval van egy kis elcsúszás nállam is de szerintem késöbb behozza.meg az is lehet hogy késöbb fogant mint félidö.

amugy tényleg vannak jo kis kalkulatorok

2013. aug. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!