Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Vegyes baktérium flóra a...

Vegyes baktérium flóra a hüvely váladékban, volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Egy hete vettek hüvely váladékot és ma lett meg az eredmény. Azt mondták, újra kell csinálni mert vegyes baktérium flórát mutatott ki és így nem tudják ki tenyészteni pontosan mi van benne, ezért ismételni kell. Pénteken leveszik megint. Nagyon félek, hogy baja lesz a babámnak, itt zokogok mióta megkaptam az eredményt. Bár azt mondták, nem kell aggódnom, de én képtelen vagyok megnyugodni. Nincs semmi tünetem, ugye nem lesz baj a babámmal?
2013. aug. 13. 12:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy úgy hordtam ki a babám, hogy végig "beteg voltam", vagy csak szülésnél lesz ebből baj? Lehet, hogy császározni fognak? Annyira félek.
2013. aug. 13. 12:45
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nyugodj meg! Hány hetes terhes vagy? Ha nagyon a végén vagy (3-4 héttel a szülés előtt), akkor esetleg felmerülhet a császármetszés kérdése, de ha szerencséd van, akkor kúppal, gyógyszerrel kikezelhető. A babádnak szerintem nem lesz semmi baja. Gondolom időben észrevették, így tudják gyorsan kezelni.

Ha mégis császármetszés lenne a vége, ne ijedj meg tőle, annyira nem vészes a dolog. Bár nyilván jobb elkerülni, de ha úgy kell lennie, akkor úgy kell lennie. A fő, hogy te és a babád ne legyetek betegek, az meg mindegy, hogy honnan bújik ki.

2013. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!