Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hányadik hétig kell elmenni a...

Hányadik hétig kell elmenni a háziorvoshoz ekg-ra és belgyógyászati vizsgálatra?

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 07:57
 1/10 anonim ***** válasza:
A védőnő szereti, ha megvan az ekg mikor mész hozzá először, de én a háziorvosi "pecsétet" csak úgy 16. héten szereztem be a kiskönyvbe, viszonylag az elején megvan az jó, de nálam nem nagyon törődtek vele.
2013. aug. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

10 hetes vagyok a védőnőm és a dokim is azt mondta hogy majd csináltassam meg. De senki nem mondta hogy hányadik hétig kell megcsináltatni.

2013. aug. 19. 08:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem voltam. De azért valamikor középidőig jó ezen túlesni.
2013. aug. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12
2013. aug. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia,a 12.hetig kell elmenni. En 11 hetesen vagy 10 hetesen mentem.

18+5 hetes kismama.

2013. aug. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a közepe felé mentem el. Nincs időponthoz kötve, csak az a lényeg, hogy csináld meg szülés előttig.
2013. aug. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 20. hétig kéri a védőnő, de a háziorvos mondta, hogy van olyan, aki csak a 28. héten ment, azzal sincs semmi gond, én azért jó anyuka módjára elmentem a 20. héten, de sok értelmét nem láttam egyébként, mert olyan ősrégi ekg gép volt például, hogy fél óráig tartott, mire egy valamire való ekg-t tudtak csinálni, előtte állandóan azt jelezte, hogy nem dobog a szívem. :-)
2013. aug. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 19. 11:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, én holnap vagy, csütörtökön megyek, holnap leszek 10 hetes, és 2 hete voltam először a házi orvosomnál. Ő adott beutalót vérvételekre, és mondta, hogy, ha megvannak az eredmények akkor menjek vissza, és megcsinálja a belgyógyászati vizsgálatokat. Voltam már a védőnőnél is, ő megcsinálta a kis könyvet, meg az első méréseket, holnap hozzá is vissza kell mennem, mert megnézi a cukromat. Nekem el kell intéznem mindent a héten, mert kedden már megyek vissza a dokimhoz, és vinnem kell a papírokat.
2013. aug. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nekünk a védőnő adta a beutalókat. Jövőhéten lesz eredmény. A dokimhoz majd 10.-én megyek akkor már majdnem 13 hetes leszek. Csak az volt furcsa hogy mindent elmondtak de azt nem hogy ezt hányadik hétig kell megcsináltatni. Én meg elfelejtettem megkérdezni.
2013. aug. 20. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!