Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Normális, hogy a védőnővel...

Normális, hogy a védőnővel 3szor találkozok?

Figyelt kérdés
Most vagyok a 21. hétben. Eddig kétszer találkoztam a védőnővel, aki annyit csinált, hogy az eredményeket beírta a kiskönyvbe, meg legelőször megmért. Azt mondta, hogy hívjam fel 6 hét múlva (november közepe-vége), januárban (februárra vagyok kiírva) jön még egyszer a szülés előtt. Nem kéne sűrűbben járni hozzá? Vagy ez teljesen normális?
2013. okt. 14. 14:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
miért, amit a nőgyógyász csinál, az nem terhesgondozás? én úgy tudtam, hogy igen, és az kell az anyaságihoz.
2013. okt. 14. 16:15
 12/17 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de 4 db ORVOSI pecsét kell a juttatásokhoz, ehhez a védőnőnek tulajdonképpen semmi köze sincs.. Bár nála meg meg kell jelenni, amikor azt mondja, én havi 1x járok, de az nem függvénye a juttatásoknak.. Max lehet h ha nem járnék el, akkor egy idő után keresni kezdenének..
2013. okt. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nálunk vidèken is az orvosi (nögyógyász) pecsèt számìt,ö ad igazolàst,hogy megjelentem nála amennyiszer kellett! Honnan szeditek ,hogy a vèdönöjè kell?

Havonta megyek hozzà! Bár feleslegesnek èrzem ezt az egèsz vèdönösèget!

2013. okt. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én is a 21.hétben vagyok és kétszer voltam eddig. Szerencsére minden rendben van, de nagyon normális a nőci, mondta hogy ha bármi kérdésem van menjek nyugodtan, vagy hívjam fel a mobilján. Ha megyek a nőgyógyászhoz beutalóért, akkor megyek majd hozzá legközelebb egy kis mérésre :)
2013. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem rendes védőnőm van, de amikor igazán kellett volna, akkor nem tudtam számítani rá. Nem ad meg mobiltelefonszámot (állítólag nincs neki, de azt nem hiszem) és amikor kétszer is kórházba kerültem, akartam kérdezni tőle, a másodiknál azt h normálisak e a tüneteim, de csak a rendelői száma volt meg.. Úgyhogy rendes, kedves, de amikor igazán kell, akkor bárki másra hamarabb számíthatok..
2013. okt. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
én is még csak kétszer voltam és a 22.héten járok.azt mondta novemberben menjek újra...furi
2013. okt. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Minden terhességemnél más védőnőm volt. Az első kettőnél minden hónapban mennem kellett. Most akinél vagyok a harmadikkal nem viszi túlzásba :) Eddig egyszer voltam mikor a könyvet megcsinálta, majd azt mondta, hogy akkor menjek mikor a kisebbik gyerekem megkapja a 15 hónapos oltást mert akkor azt is beírja. Ez most lesz október végén én meg már addigra 17 hetes leszek. Szóval vannak ilyenek is.
2013. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!