Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A Genetikai tanácsadás, az...

A Genetikai tanácsadás, az díjmentes, vagy fizetős?

Figyelt kérdés
Most vagyok 12 hetes. A korom miatt küldött a Doki Pestre a Semmelweis Egyetemre genetikai tanácsadásra. De nem tudom,hogy mit kell vinni? És az fizetős egyáltalán? Valaki tud segíteni?
2013. okt. 25. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!

nekem kellett mennem pár éve spontán vetélések miatt genetikai tanácsadásra pestre akkor nem kellett fizetni beutalóval mente,

de ha nem pesti vagy és esetleg győr közeleben van oda menj sokkal emberségesebbek mint a pestibe!

sok sikert,boldog babavárást!

2013. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia ,köszi a választ. Én Fehérváron lakom ,és a Dokim mondta,hogy Pestre menjek. Ha jól gondolom a tanácsadás az ingyenes,csak a vizsgálatokért kell fizetni?
2013. okt. 25. 20:22
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja ,és beutalóval megyek majd természetesen.
2013. okt. 25. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha doki küld beutalóval nem kell fizetni!nekem se kellett!
2013. okt. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi még egyszer.
2013. okt. 25. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetni ingyenes, én múlthét kedden voltam, a korom miatt. Mivel mégnem töltöttem be a 35-öt nem is foglalkoztak velem. Megnézte a doki az AFP eredményem, meg a 12 hetes UH papírom, azután közölte, hogy mind a kettő jó úh viszont látásra.
2013. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!