Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Borzalmasan ég a gyomorszájam,...

Borzalmasan ég a gyomorszájam, de csak ma kezdődött. Mit tehetek itthon házilag reflux ellen?

Figyelt kérdés
Olyan, mint ha tűz lenne a torkom alján. Tudom, hogy ez ettől lehet. Ittam tejet ma többször kis adagban, ettem joghurtot, ezek segítettek, főleg hidegen. Sok vizet is ittam, de elmúlni nem múlt el. Gyógyszert nem szeretnék szedni. Van valami jó tippetek? 39 hetes vagyok.

2013. nov. 14. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Salvus víz, nagyon jó rá, csak az íze szörnyű, hűtsd le, úgy nem érezni annyira.
2013. nov. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Veled érzek, kb. 10 hete nekem is előjön heti egy-egy alkalommal. Nekem is a Salvus ill. a Mira víz segített, ill. nekem még bármi ami szénsavas (ezt elvileg pont nem szabadnak, de nekem jól esett böfögni - már elnézést, hogy így írom). Salvus vizet bármelyik patikában kapsz egyébként. Addig is a tejtermékek segíthetnek, de nekem pl. 8-10 órán belül el szoktak múlni. Remélem Neked is így lesz. 38 hkm
2013. nov. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak a szodabikarbona segitett.
2013. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!