Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Járok egy orvoshoz magánrendel...

Járok egy orvoshoz magánrendelésre. Lehet, hogy úgy alakul, hogy a központi kötelező terhesgondozásra is hozzá kell mennem. Ilyenkor ciki ha nem adok neki pénzt? Vagy pont az lenne ciki, ha adnék?

Figyelt kérdés
2014. jan. 16. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha sztk-ba vagy kórházba mész ahhoz a dokihoz, akihez magánrendelésre jársz, akkor ott nem kell fizetni érte. Persze megkérdezheted, hogy mivel tartozol, de azt fogja mondani, hogy semmivel.
2014. jan. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Központi kötelező terhesgondozás? Az mi? 2 terhességem alatt csak magánrendelésre jártam.
2014. jan. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, egyetértek a második válaszolóval, nincs semmiféle kötelező vizsgálat a terhesség alatt, én is csak magánrendelésre jártam, viszont a terhesség végén, mikor sűrűn kellett menni, a doki a kórházba is hívott, és ott nem kellett fizetni.
2014. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2.vagyok: nst vizsgálatokra az sztk rendelésére jártam, időpontra, az utolsó hónapban semmiért se fizettem. Így egyeztünk meg.
2014. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
engem többször behívott a kórházba a dokim mert ott van nagy ultrahang.Még most az egyszer mehetek hozzá 34. héten magánba és a többi vizsgálat a kórházban lesz innentől.Sosem kérdeztem meg,hogy mivel tartozok,majd ha szülés után elégedett leszek,megfizetem a "fáradozásait".
2014. jan. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!