Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Lehetséges az alábbi felállás?

Lehetséges az alábbi felállás?

Figyelt kérdés

Lakóhely szerinti védőnő, tartózkodási hely szerinti nőgyógyász?



Külön lesz tartózkodási helyem mert csak így járhatok a választott dokihoz. A körzetembe tartózó régi dokim nyugdíjba ment a többiről meg nem túl sok jót hallottam. Viszont a védőnőmet meg egyszerűen szeretem és nem cserélném le( egy terhességet már végigcsináltunk).


2014. jan. 20. 12:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó. A háziorvost valóban te választod meg, hiszen szabad orvos választás van, de más dokikkal ez nem így van. Nem tudom, hogy a kérdező pesti e, vagy más városból való, de Pesten pl. szóba se állnak veled, ha nincs az adott kerületbe lakcímed. Az én esetemben is ez van. Hiába lakom a 14. kerületben és gondoltam, akkor járok majd ide az sztk-ba nőgyógyászhoz, konkrétan elzavartak, hogy mit akarok én itt, ha nem itt lakom. (láthatóan, tehát ideiglenes lakcímmel). Mivel a főbérlőnk nem engedte, hogy bejelentkezzek ideiglenesen erre a címre, így maradt a baráti segítség, amivel a 9. kerületbe szóló tartózkodási címem lett, tehát ott már szóba állnak velem. Pesten kívül ez persze máshogy megy, mert pl. egy kis faluban laktam, amitől 3 km-re volt egy kisebb város, ahol van egy járóbeteg ellátó központ. Címileg ugye oda tartozom, de minden szó nélkül elláttak a megyeszékhelyen a kórházban, és nem küldtek haza azzal az indokkal, hogy de hát nem is ide tartozom.

Sajnos annyira sok a beteg és kevés az orvos, hogy ezzel akarják gondolom kiszűrni, hogy ne járhasson mindenki kénye kedvére oda ahova akar, ha csak nem magánrendelésről van szó.

2014. jan. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!