Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ti hogy oldjátok meg a vizelet...

Ti hogy oldjátok meg a vizeletvizsgálatot? Viszitek?

Figyelt kérdés
HA igen miben, hogy biztos ne legyen fals eredmény...
2014. jan. 23. 07:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvoshoz már viszem - jól elmosott és kiöblített befőttes/bébiételes üvegben - mert egy kémcsőbe kéne produkálni egy sötét, szűk vécében, vérvétel után... Védőnőnél, nőgyógyászomnál meg helyben, kapunk eldobható műanyag poharat.
2014. jan. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Terhességhez vagy a gyerekét? Igen visszük/viszem. Kifőzött üvegben. Ha elmosnám az is elég lenne, nem lesz fals az eredmény ezektől. Vagy jól el mosod vagy ki is főzöd ennél több nem kell, és persze egy jól záródó edénybe kell tenni. Reggeli vizelet legyen, mert az a legsűrűbb összetételű.
2014. jan. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertárban lehet kapni kis műanyag edénykét kifejezetten erre a célra.
2014. jan. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
terheség...
2014. jan. 23. 08:15
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a védőnőnél ott pisilek a pohárba, amit adnak.
2014. jan. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam mert itt egy wc van nagyon szűk a hely és engem zavar hogy tudom nagy sor áll az ajtó előtt, még ha kell akkor is nehezen megy...
2014. jan. 23. 08:26
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Viszem. Gyógyszertárban aprópénzért lehet kapni vizeletgyűjtő edényt, az steril és nagyon jól záródik.


A védőnőhöz mindig ugyanabban viszem (persze kitakarítva :D), laborba mindig újat veszek.

2014. jan. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Védőnőnél az általa adott kis műanyag pohárba ott csináltam, amikor sztk-ba kell menni, oda vittem/viszem. Kimosott, kis üvegben. Ha rendesen kimosod az üveget, nem fog fals eredményt adni a vizsgálat.
2014. jan. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Középsugaras vizeletet viszek, alaposan kimosott üvegben. (pl: Valerianas pici üveg)
2014. jan. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, vittem :)
2014. jan. 23. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!