Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ismeri valaki Dr. Weidner...

Lienah kérdése:

Ismeri valaki Dr. Weidner Andrást? (Dél-pesti kórház, Erzsébeten magánpraxis, Szigetszentmiklóson SZTK)

Figyelt kérdés

Véleményeket szeretnék róla. Mit lehet róla tudni, mennyiért vállal szülést pl, illetve ha vannak tapasztalataitok vele kapcs...

Köszönöm

26+3hkm



2014. febr. 3. 13:43
 1/5 anonim válasza:
Egyszer voltam nála, mert szerettem volna fogamzásgátlót váltani. Felírt egyet az orvosom utána néztem és annyian szidták, hogy vissza mentem másikat kérni így kerültem ehhez a pasashoz. Hát még egy ilyen bunkó emberrel nem találkoztam. Nem lázadni mentem, hanem normálisan elmondtam, hogy nagyon sok rosszat olvastam róla és szeretném ha másikat írna fel. Erre közölte, hogy rólam xy azt írja a neten, hogy milyen egy könnyűvérű olcsó nő vagyok akkor azt elhiszem? És hogy ne nézem szent írásnak amit itt írnak. Mondta ezt úgy, hogy közben rám sem nézett, bámult ki az ablakon. Soha többet nem megyek hozzá az biztos és másoknak sem szívesen ajánlom.
2014. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is voltam nála, hihetetlen lekezelő volt és flegma.
2014. okt. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én múlthéten voltam nála és hát... velem is irtózatosan flegma volt... Nem is hallgatta végig a panaszaimat... Mint egy idiótával úgy beszélt... Egyszóval tényleg nagyon flegma, de ettől függetlenül lehet hogy jó szakember... holnap is megyek hozzá, majd írok, hogy milyen volt.
2014. nov. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 jucus2015 válasza:
Egyet írhatok neked.Csak pénzért hajlandó emberszámba venni.Nálam azt sem vette észre hogy öregszik a méhem,sőtt meg sem ultrahangozott 2 hónapja!25 hetes kismama vagyok.Lekezelő folyton,fennhangon beszél velem.Kioktatott hogy nem kell rohanni 24 hetes cukorvizsgálatra mert hogy minden kismama minek rohan olyan korán,ráérnek.Na de erre az a válaszom a méhlepénye sem öregszik olyan hamar mindenkinek!Ha cukros leszel 24 hetesen tovább vársz hogy baja legyen a magzatodnak?kérdem én?Ha teheted a szigetszentmiklósi sztk kerüld!
2015. febr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szigetszentmiklósi sztk-ban a baratnőm évekig jart hozzá. Én egyszer de nagyon szimpatikus volt, tette a dolgát, haladtunk. Sajnálom, hogy már nem dolgozik itt! 150%-ban elégedett voltam vele.
2016. okt. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!