Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 5 hetes terhes vagyok,3...

5 hetes terhes vagyok,3 pozitív teszt után vagyok benne biztos. Most elkezdtem barnázni. Elvetélek? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
2014. febr. 5. 08:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyomás az orvoshoz! Egy kis progeszteron pótlással (hüvelytabi) támogatva nem lesz semmi gond! Futás! MOST!
2014. febr. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia. menj tényleg gyorsan dokihoz.

Én is kaptam anno a 2.kisfiunkkal Duphaston amikor a 13.héten vérezni kezdtem és nem lett semmi baj.


Novemberben a 3.babánkat vártuk 5 hetesen barnáztam és elment sajnos.

Most januárban újra pozit teszteltem, jelenleg 7 hetes vagyok, de hétfőn pici barnás folyásom volt, gyorsan dokihoz és újra szedem a Duphastont.

Menj orvoshoz. Gyógyszerrel megmenthető a helyzet!

2014. febr. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
DOKI!!
2014. febr. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Este fél tízre kaptam időpontot. 6 óránál hamarabb nem tudnék menni, mert a munkahelyemen vagyok, ahol senki sem tudja.
2014. febr. 5. 09:14
 5/9 anonim ***** válasza:
fogsz kapni pregszteron pótlást, egyenlöre ennyit tudnak érte tenni. Nyugi a kismamák nagy részének van valamennyi barnázás, esteleg vérzés a terhesség elején. A beágyazódás több lépésben zajlik lehet csak most fúrta magát mélyebbre és attól volt, sok esetben függetlena a babától a vérzés pl vérölmleny okozza ami aztán magától elmulik.
2014. febr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem is volt barnázás ráadásul én azt sem tudtam hogy ez rosszat jelent mire észbe kaptam hogy tán orvoshoz kéne menni, addigra meg elmúlt. De jó lenne ha tudnál feküdni, nyilván ez munkahelyen nem igazán megoldható, de ha irodista vagy, azért dőlj hátra a székben, polcold fel a lában, akár magasabbra minta feneked (30 fokban) és vedd az öledbe a billentyűt. Én szívbaj nélkül fel teszem a lában az asztalra munkaközben ha görcsölök vagy folyásom van
2014. febr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
majd írj mit mondott a doki!2.-es voltam
2014. febr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos elvetéltem. Este már nagyon véreztem, darabosan. A dokim azt mondta, hogy jobb, hogy most ment el,ha már így van, mintha a 7. héten lett volna, mert akkor már kaparni kellett volna. És így a méhem is biztosan hamarabb regenerálódik.
2014. febr. 6. 09:20
 9/9 anonim ***** válasza:
sajnálom, egyébként a 7. héten sem kell mindig kapni van akinek spontán tisztul minden.
2014. febr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!